Gjest Gjest_Pusen_* Skrevet 14. august 2006 #1 Skrevet 14. august 2006 Er det noen som vet hvor vidt Danmark praktiserar vikeskilt eller vikelinjer??? Hjelp... Har hørt at man kan får det spørsmålet på teoriprøven..
Cuba Skrevet 14. august 2006 #3 Skrevet 14. august 2006 På norsk fagprøve? Hm.. det var nytt! Men jeg mener de gjør det.. Men ikke stol 100% på det.. Hva annet skulle de praktisert?
Cuba Skrevet 14. august 2006 #4 Skrevet 14. august 2006 Var det et enten eller spørsmål? hehe.. I såfall mener jeg å huske at jeg så vikepliktskilt når jeg var der i sommer..
Gjest Gjest_Pusen_* Skrevet 14. august 2006 #5 Skrevet 14. august 2006 Oki!! Jeg får min svigermor til å sjekke det no, for sikkerhets skyld. Man vet jo aldrig hva annet de finner på å ta med på prøven. Da er det greit å ha det riktig!! Men tusen takk for svaret!!!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå