Gå til innhold

Bilder på barnerom


Anbefalte innlegg

Skrevet

Driver og innreder rommet til minstemann, 7 mnd, og skal i gang med å henge opp noen fine bilder han har fått.

Men hvilken høyde skal man henge dem i?

Vanligvis henger man jo bilder i øye-høyde, men han er godt under meteren, så det vil bli litt rart.

Hvordan har dere gjort det?

tingeling

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har hengt bildene i "vanlig" høyde. Da ser barnet bildene når h*n sitter på armen vår.

Hilsen Lille meg

Skrevet

Heng de i vanlig høyde..

Men pass på at de henger bra, slik at de ikke detter ned om noen slår eller sparker hardt i veggen... Sånn når trassalderen kommer... :sjenert:

Ho jeg er tante til fikk to bilder i hodet når hun hadde et raseri anfall og sparket som en gal i veggen...

Skrevet

Takk for tipset Leanne!

Hvis han fortsetter å arve farens vaner fra når han var liten så blir det nok litt hodedunking i vegger og dører :murvegg:

(håper bare vi får orden på sovingen før den tid...)

tingeling

Skrevet

Vi har hengt noen bilder i vanlig høyde, mens f.eks. barnehagebilde henger i lillegutts (3 år) øyehøyde...:Nikke: Og han titter og peker og snakker om bildet jevnlig...:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...