Gjest Gjest Skrevet 11. august 2006 #1 Skrevet 11. august 2006 Har noen prøvd den oppskriften? Jeg har ikke så mye smør, så jeg tenkte det kunne være en ide å prøve den, men det er mange som skal ha boller, så jeg tør ikke prøve en ny oppskrift uten å høre om den er god eller ikke først.
cbc Skrevet 15. august 2006 #3 Skrevet 15. august 2006 Disse bollene er veldig gode, personlig synes jeg de faktisk blir bedre med kesam.
NullHull Skrevet 16. august 2006 #5 Skrevet 16. august 2006 (endret) Du finner en her ialle fall Endret 16. august 2006 av NullHull
Gjest Gjest Skrevet 16. august 2006 #6 Skrevet 16. august 2006 TS her. Jeg var modig og prøvde oppskriften (den som det er linket til der oppe ja), og den ble kjempegod. Jeg hadde i en ts kardemomme og litt bakepulver, og brukte lettmelk og mager kesam (det jeg hadde i kjøleskapet). De ble veldig gode. Hvis du er glad i søte boller, kan du tilsette litt mer sukker, men jeg foretrekker ikke altfor søte boller og da passet de perfekt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå