Gjest Huldali Skrevet 8. august 2006 #1 Skrevet 8. august 2006 Hva er det beste dere vet til “dagen der på” av mat og andre godsaker? Jeg kommer (nesten garantert) til å ha en slik dag på søndag og vil forberede meg best mulig
Hu i Svingen Skrevet 8. august 2006 #2 Skrevet 8. august 2006 Egg og bacon. Og Farris. Evt. bestille pizza med masse rømmedressing. Husk å ta allergipiller!
Gjest gjest1 Skrevet 8. august 2006 #3 Skrevet 8. august 2006 (endret) en skikkeli god cheeseburger!! og cola! og småknask, er alltid så sulten dagen der på... edit: burgern må kjøpes på en tavernette eller noe slikt... yummi Endret 8. august 2006 av Chic
Rhiakath Skrevet 8. august 2006 #4 Skrevet 8. august 2006 Noen ganger er tørt brød det beste jeg kan få i meg dagen derpå. Det er det eneste jeg vil ha og det eneste jeg klarer å få i meg. Ellers så er det jo pizza. Søtt styrer jeg langt unna.
Gjest gjesta Skrevet 9. august 2006 #6 Skrevet 9. august 2006 Sjokolademelk i bøtter og spann, og alt som er salt, fett og smakfullt!
Ladyen Skrevet 9. august 2006 #7 Skrevet 9. august 2006 Melk ! Før jeg går til sengs, mens jeg ligger der og når jeg står opp. Vidunderlige greier som gjennoppretter absolutt alt. Og brødskiver med saltpølse på...og rekesalat/majones. Godteri og IS etterhvert. Pleier generelt å spise mye dagen derpå. Mye som skal balanseres, liksom.
Gjest Hedda Gabler Skrevet 9. august 2006 #9 Skrevet 9. august 2006 Potetgull. Mannen min sverger til full frokost med masse egg, bacon og melk. Det hadde ikke vært noe for meg og min mage.
Krista83 Skrevet 9. august 2006 #12 Skrevet 9. august 2006 Fro meg er det beste et glass melk og potetgull... Pommes er også å foretrekke.
Champagnepiken Skrevet 9. august 2006 #13 Skrevet 9. august 2006 Jeg er helt sær... For det første merker jeg sjelden noe til at jeg har drukket, men jeg kan bli trøtt av søvnmangel (våkner seinest ni uansett). Men for det andre spiser jeg nesten bare frukt og grønnsaker på de dagene, jeg. Det eneste jeg har lyst på!
Gjest Dalwhinnie Skrevet 9. august 2006 #14 Skrevet 9. august 2006 Sjokolademelk i bøtter og spann, og alt som er salt, fett og smakfullt! ← Samme her. Trodde nesten jeg var alene om sjokolademelk dagen derpå ettersom de fleste ser rart på meg når jeg sier det, men da er vi hvertfall to. Slenger meg også på salt, fett og smakfullt.
Beam Skrevet 9. august 2006 #15 Skrevet 9. august 2006 Sjokolademelk er jo det beste av alt. Cola og denslags hjelper ikke det dugg.
NullHull Skrevet 9. august 2006 #16 Skrevet 9. august 2006 Knekkebrød med makrell i tomat+masse suragurk og løksalt!!
Amalie_85 Skrevet 9. august 2006 #17 Skrevet 9. august 2006 Melk. Så kanskje en skive med egg. For å dra på mc`donald senere!
*Enigma* Skrevet 9. august 2006 #18 Skrevet 9. august 2006 Hvitløksbrød, bacon, ost og masse tomat og agurk til. Cola light å drikke.
Gjest LilSweetie Skrevet 9. august 2006 #20 Skrevet 9. august 2006 (endret) Cola eller appelsinjuice om morgenen. Utpå dagen når jeg orker å spise er jeg for nesten hva som helst, det viktigste er at det er mye av det Men helst varm mat, og gjerne usunn. Endret 9. august 2006 av LilSweetie
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå