Gå til innhold

forskjell?


Gjest Gjest_gjest_*

Fremhevede innlegg

Gjest Gjest_gjest_*
Skrevet

hva er forskjell på å ha sex og å elske?? noen som kan forklare meg det??

takker for seriøse svar:)

Videoannonse
Annonse
Gjest gjest1
Skrevet

Har jeg sex så knuller jeg. Og formålet med sexen er først og fremst fysisk tilfredstillese. Ikke nødvendig vis min egen, men hovedvekten er på det fysiske utbyttet for enten meg eller min partner. Og helst for begge to... ;)

Om jeg elsker så er det mere en bekreftelse av de følelser som er mellom meg og min partner,det er "mykere" og det fysiske utbyttet i form av en orgasme er ikke like viktig. Å elske blir for meg mere om nærhet og samhørighet.

Skrevet

nja, enig der, men jeg pleier da ikke å spørre om vi skal elske til kjæresten min, selv om det er elske vi kanskje egentlig gjør. Blir heller: "skal vi ha sex?"

Gjest gjest1
Skrevet

Å elske blir sjelden planlagt, det er først når vi er ferdige at det kan oppsummeres som knull eller elsking. ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...