Rosenrød Skrevet 2. august 2006 #1 Skrevet 2. august 2006 Noen som har prøvd denne: http://www.strawberrynet.com/800/sproductD...=27933&goChar=D Har lyst på den, men vil gjerne høre om den er noe god. Noen som vet hva den koster i Norge?
Rosenrød Skrevet 2. august 2006 Forfatter #2 Skrevet 2. august 2006 Og denne havnet på HELT FEIL forum, hjelp.....
Gjest Lanyah Skrevet 2. august 2006 #3 Skrevet 2. august 2006 Jeg har prøvd de oljen Ylang Ylang og Neroli, men ikke den. Men jeg tror den er også bra! For jeg har vert veldig fornøyd med de oljene!, synst kanskje at jeg ble litt blank i huden av å bruke de på dagtid, så jeg brukte den kun om natten!
Rosenrød Skrevet 3. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 3. august 2006 Hva hjelper de oljene du har brukt for? (Ikke helt god setning, men...)
Gjest Lanyah Skrevet 3. august 2006 #5 Skrevet 3. august 2006 Den Ylang Ylang skal balansere huden, bra mot uren hud! Neroli er for normal hud. Alle oljene i seg selv har mykgjørende stoffer. Jeg har vore best fornøyd med Ylang Ylang, men det er sikkert fordi jeg har litt uren hud.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå