Sarah Salamander :-) Skrevet 1. august 2006 #1 Skrevet 1. august 2006 Kanskje litt "koffert overskrift" Jeg klarer av en eller annen merkelig grunn stadig å svelge tyggisen. Er storforbruker av Sølv Extra så ser for meg at det ligger en stor gummi ball i magen. Hva gjør du? Svelger eller spytter
Gjest Hedda Gabler Skrevet 1. august 2006 #2 Skrevet 1. august 2006 Tygger sjelden tyggis, men spytter alltid. Er overbevist om at tyggisen klistrer seg fast i blindtarmen.
Svart Katt Skrevet 1. august 2006 #4 Skrevet 1. august 2006 Jeg lærte at den satte seg fast i lungene, jeg.. Så jeg kaster alltid tyggisen.
Gjest baby-E Skrevet 1. august 2006 #5 Skrevet 1. august 2006 Spytter den ut når jeg husker det, men vanligvis svelger jeg den...
mee mee Skrevet 1. august 2006 #8 Skrevet 1. august 2006 Spytter den ut når jeg husker det, men vanligvis svelger jeg den... ← samme her! men er det skadelig??
brumma* Skrevet 1. august 2006 #9 Skrevet 1. august 2006 Spytter så godt som alltid. Med mindre jeg er i en situasjon hvor det ikke passer seg å kaste den, da svelger jeg. Jeg liker ikke følelsen av at tyggisen glir nedover i halsen, og jeg ser for meg at de forblir der inne!
vixen Skrevet 1. august 2006 #11 Skrevet 1. august 2006 Kaster den som regel, men av og til svelger jeg den uten at jeg tar på vei for det.
Gjest gjest1 Skrevet 1. august 2006 #12 Skrevet 1. august 2006 Jeg lærte at den satte seg fast i lungene, jeg.. Så jeg kaster alltid tyggisen. ← I lungene?? Jeg svelger som regel, selv om jeg hørte røverhistorier om at de satte seg fast i magen da jeg var liten. Hehe, nice try.
Svart Katt Skrevet 1. august 2006 #14 Skrevet 1. august 2006 I lungene?? Jeg svelger som regel, selv om jeg hørte røverhistorier om at de satte seg fast i magen da jeg var liten. Hehe, nice try. ← Ja Jeg har alltid hatt et bilde i hodet av en lunge full av klissete tyggis. Litt sånn spindelvev-aktig. Hvorfor sier voksne sånne ting?
Gjest gjesta Skrevet 1. august 2006 #16 Skrevet 1. august 2006 Jeg svelger tyggisen, har alltid gjort det og lever fremdeles
Gjest gjest1 Skrevet 1. august 2006 #17 Skrevet 1. august 2006 Noen sa at hvis du svelger, samler det seg en klump rett over puppene med tyggis! Pisspreik jo! Jeg er rødextraman og spiser tyggis oftere enn folk røyker, og den må da bli fordøyd, ellers hadde jeg hatt tyggisboblemage
HoneyHoney Skrevet 1. august 2006 #18 Skrevet 1. august 2006 Jeg svelger. ...den må da bli fordøyd, ellers hadde jeg hatt tyggisboblemage ← Søsteren min på 14 kan ikke spise tyggis, for man blir oppblåst i magen av luftboblene som kommer når man tygger...
Gjest Mireya Skrevet 1. august 2006 #19 Skrevet 1. august 2006 Hvorfor sier voksne sånne ting? ← For å unngå at ungene deres setter tyggisklysa i halsen?
Gjest gjest1 Skrevet 1. august 2006 #20 Skrevet 1. august 2006 Spytter alltid. Har ikke en gang tenkt på å svelge den siden barneskolen. Vanesak.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå