Gjest Gjest Skrevet 30. juli 2006 #1 Skrevet 30. juli 2006 Er den samme jenta som spiller Roxie, venninna til Sabrina? Jeg er helt Går det an at noen forandrer seg så utrolig mye? Satt og så på et teit "hollywoodprogram" som ramser opp mye teite såkalte fakta. Da de snakket om Punky Brewster måtte jeg se bort fra pc'en og følge med. Holdt på å dette av stolen jeg! Er jeg utrolig treig eller dårlig på å se mennesker endre seg? Både jeg og sambo sitter her med stor øyne. Det går ikke an å forandre seg så mye! Dette må nesten være to ulike personer...
Arkana Skrevet 30. juli 2006 #2 Skrevet 30. juli 2006 Joda, det er samme person (Soleil Moon Frye). Synes ikke hun har forandret seg mer enn alle andre har fra de var barn til de ble voksne.
Lady Lovelylocks Skrevet 30. juli 2006 #3 Skrevet 30. juli 2006 Er den samme jenta som spiller Roxie, venninna til Sabrina? Jeg er helt Går det an at noen forandrer seg så utrolig mye? Satt og så på et teit "hollywoodprogram" som ramser opp mye teite såkalte fakta. Da de snakket om Punky Brewster måtte jeg se bort fra pc'en og følge med. Holdt på å dette av stolen jeg! Er jeg utrolig treig eller dårlig på å se mennesker endre seg? Både jeg og sambo sitter her med stor øyne. Det går ikke an å forandre seg så mye! Dette må nesten være to ulike personer... ← Jepp, det er henne. Men har hun forandret seg sååå mye da? Syns hun er ganske lik jeg, bortsett fra at hun er voksen nå selvfølgelig...
HoneyHoney Skrevet 30. juli 2006 #4 Skrevet 30. juli 2006 Jeg visste ikke det, og ser egentlig ikke for meg likheten nå som jeg vet det heller... Skal se på Sabrina i morgen, for å sjekke.
Cilla Skrevet 30. juli 2006 #5 Skrevet 30. juli 2006 Hun var med i en Friends episode, stemmer ikke det? "The girl who hits Joey"??
Arkana Skrevet 30. juli 2006 #6 Skrevet 30. juli 2006 Hun var med i en Friends episode, stemmer ikke det? "The girl who hits Joey"?? ←
hustufta Skrevet 30. juli 2006 #7 Skrevet 30. juli 2006 Jeg syntes hu også har forandra seg, men hu er jo ganske så sminka da... Hos IMBD.com står hele karrieren hennes oppført..
Gjest gjest1 Skrevet 30. juli 2006 #8 Skrevet 30. juli 2006 Joda, er hun det. Jeg ble ganske overrasket da jeg så det; hun har blitt en veldig pen jente
Meaty Skrevet 30. juli 2006 #9 Skrevet 30. juli 2006 Husker jeg leste i Se & Hør (blæh!) for mange år siden at hun måtte ta en brystreduksjon tidlig i tenårene. Stakkars jente
Gjest Gjest Skrevet 31. juli 2006 #10 Skrevet 31. juli 2006 Ja, det måtte hun. Hun har en (sykdom?) som gjør at man får store bryster. Og hun fikk det ganske fort. De vise bildene fra den tiden på dette programmet, og det var nesten "pupper-over-natten". Forstår hun fjernet de, for i tillegg til helseplager med store bryster, så var hun jo ganske ung enda og hadde faktiskt større pupper en Pamela.
afr0dite Skrevet 31. juli 2006 #11 Skrevet 31. juli 2006 OJ!! Ble faktisk litt sjokkert jeg nå!! Men da jeg søkte bilder på google, så jeg jo at hun ikke var sååå ulik! Men det hadde jeg ikke gjettet uten å ha visst om det! Ropte på mannen min ( ) og fortalte det hele, men han så aldri på Punky, og hadde ikke hørt om det en gang! Og det sjokkerte meg nesten mer!!
Gjest Gjest Skrevet 1. august 2006 #12 Skrevet 1. august 2006 hæ?? hva spiller hun i nå? sabrina hva for noe?????
Gjest Gjest Skrevet 1. august 2006 #13 Skrevet 1. august 2006 åååå heksen sabrina! herregud er det henne! hadde jeg ALDRI gjetta.. jeg så alltid på punky før.. jøsses!!!
HoneyHoney Skrevet 1. august 2006 #15 Skrevet 1. august 2006 (...) men han så aldri på Punky, og hadde ikke hørt om det en gang! Og det sjokkerte meg nesten mer!! ← Samme her. Hvordan går det an å ikke ha hørt om Punky?
Meaty Skrevet 1. august 2006 #16 Skrevet 1. august 2006 Mens vi snakker om Punky: Husker han gamle mannen hun bodde hos. Det er jo samme skuespiller som sjefen i Politiskolen. Da jeg leste om han på imdb fant jeg ut at de faktisk driver og lager Politiskolen 8 nå, den kommer ut til neste år
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå