Gjest Gjest Skrevet 23. juli 2006 #1 Skrevet 23. juli 2006 Hvordan skal jeg bestille på colourfulsprinkles. Jeg kommer meg helt frem til shipment adress, men da stopper det ved statene (de krever at jeg setter inn en, men jeg bor jo i Norge . hva har dere som har bestilt herfra gjort?
Gjest Gjest Skrevet 23. juli 2006 #2 Skrevet 23. juli 2006 jeg får det heller ikke til.. :cry: Men har sendt henne en mail med opplysningene . Har gjort det 3 ganger,
Scorpina Skrevet 23. juli 2006 #3 Skrevet 23. juli 2006 Har du sjekket om dette firmaet sender til Europa?
Gjest Gjest Skrevet 23. juli 2006 #4 Skrevet 23. juli 2006 Jeg m åtte også bestille over mail. Var skeptisk til å gi fra meg visaopplysninger via email, men såg at mangen andre her inne hadde gjort det, og at hun har god rating ¨på ebaybutikken hennes så da tok jeg og gav det. Fikk varene som bestilt!
Gjest Gjest Skrevet 23. juli 2006 #5 Skrevet 23. juli 2006 jeg får det heller ikke til.. :cry: Men har sendt henne en mail med opplysningene . Har gjort det 3 ganger, ← Mente med det at jeg hadde handlet fra henne 3 ganger.
katla Skrevet 23. juli 2006 #6 Skrevet 23. juli 2006 Det er et sted rett før man velger amerikansk delstat man klikker av for "utenfor usa"... Jeg kom helt til kassen, men fikk ikke godkjent noen av kredittkortene mine. Grrr.... skjønner ikke det. De kan jo brukes alle andre steder....
Gjest Frk Åberg Skrevet 23. juli 2006 #7 Skrevet 23. juli 2006 Jeg har også fått opp at kortet ikke er godkjent, noe jeg vet det er. Er skeptisk til å gi fra meg opplysninger på mail. Hm, er det noe annet sted man kan bestille ID fra som leverer til Europa?
Gjest Frk Åberg Skrevet 24. juli 2006 #9 Skrevet 24. juli 2006 Et nettsted som selger sminke (kun I.D Bare minerals(?)).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå