krumelure Skrevet 19. juli 2006 #1 Skrevet 19. juli 2006 Noen som har utforsket jentesex her inne? Jeg har og er superdeilig
Gjest Gjest Skrevet 19. juli 2006 #2 Skrevet 19. juli 2006 Jada, jeg har. Flere ganger til og med. Flest ganger hvor jentesex har vært en del av en trekantsetting, med en mann som den tredje.
krumelure Skrevet 19. juli 2006 Forfatter #3 Skrevet 19. juli 2006 Hva synes du om det? Jeg elsker det
Gjest LilSweetie Skrevet 19. juli 2006 #4 Skrevet 19. juli 2006 Nei, det har jeg ei. Men er sikkert artig med trekant med to jenter og en gutt.
Gjest Gjest Skrevet 19. juli 2006 #6 Skrevet 19. juli 2006 Hva synes du om det? Jeg elsker det ← Ganske naturlig at du liker sex med jenter, ettersom jeg mistenker at du er mann.
Amalie_85 Skrevet 19. juli 2006 #7 Skrevet 19. juli 2006 Ganske naturlig at du liker sex med jenter, ettersom jeg mistenker at du er mann. ← Registert som kvinne. Men visst man gjerne vil lyve om det så jaja
Gjest jente 22 Skrevet 24. juli 2006 #9 Skrevet 24. juli 2006 Har veldig lyst til å prøve, men ikke mens jeg er i forhold (som nå)... Ser for meg utidige forviklinger med sjalusi o.l.
Gjest LilSweetie Skrevet 25. juli 2006 #11 Skrevet 25. juli 2006 Ja. ← Har du hatt sex med en jente, som jente? Jeg tror du lyver.
Gjest Gjesta Skrevet 25. juli 2006 #12 Skrevet 25. juli 2006 Har du hatt sex med en jente, som jente? Jeg tror du lyver. ← Det tror jeg også. Jeg har riktignok hatt sex med ei jente (for det meste ei av gangen, i det minste), men ett av to holder kanskje ikke i denne tråden?
Gjest Chrizzy Skrevet 25. juli 2006 #13 Skrevet 25. juli 2006 (endret) Nei. Men jeg har ikke vært noe særlig tiltrukket av jenter jeg har møtt som vil det heller.. Jeg tror at om jeg skulle gjøre det noen gang så skulle det vært ei som kom ned fra verdensrommet, kun til det, og som så forsvann igjen Endret 25. juli 2006 av Chrizzy
Gjest Gjest Skrevet 25. juli 2006 #15 Skrevet 25. juli 2006 Jeg har også, det var godt å ha prøvd det, men hun var ikke særlig god, og jeg følte meg i grunnen litt utilpass, sånn når jeg ser på det i ettertid.. Men tror jeg hadde likt det bedre om jeg hadde prøvd det igjen, nå som jeg har litt erfaring! Jente her også, ja.
Nelle Skrevet 25. juli 2006 #16 Skrevet 25. juli 2006 Yep -to ganger (jeg er jente selv). Var spennende, men jeg føler meg litt ferdig med det. Jenter er veldig myke, og lukter veldig godt -søtt på en måte, men det er liksom ingenting som kan slå MENN. Jeg må innrømme at jeg er veldig svak for "ridderprinsippet" (altså, stor sterk mann osv. -som jeg enten kan bli totalt forført av, eller forføre fullstendig selv), og en jente kan på en måte aldri måle seg med en mann på dette området. Men ja, det var spennende. Litt mer komplisert da hun ene ble seriøst forelsket i meg, og en annen jente supersjalu etc. Litt enklere med menn på det området også kanskje...? ;-)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå