Seterjenta Skrevet 14. juli 2006 #1 Skrevet 14. juli 2006 (endret) Bare lurer på hvor dere hører til, er ikke helt oppdatert jeg... Selv bor jeg i en kommune som er knyttet til Kongsvinger sjukehus. Har hørt veldig mye positivt om sykehuset, og er glad jeg hører til her nå. Min første ble født på BSS i Drammen, og der opplevde jeg mye rart... Hadde ikke noen trivelig barseltid der i det hele tatt.. Endret 14. juli 2006 av Seterjenta
Susan Sto Helit Skrevet 17. juli 2006 #2 Skrevet 17. juli 2006 Jeg har fått plass på Ullevål, og gleder meg til det, for jeg har hørt mye bra om sykehuset på tross av alle de kapasitetsproblemene de har hatt i det siste. Satser jo på at de nå har avvist tilstrekkelig mange, slik at det ikke er noe problem når jeg skal i ilden. Har venner som har født der, og de har ikke annet enn ros å komme med!
Dona Skrevet 17. juli 2006 #3 Skrevet 17. juli 2006 Eg høyrer egentlig til Haukeland sjukehus, men velger å reise til Voss.
kitty Skrevet 6. september 2006 #5 Skrevet 6. september 2006 Det blir nok Haukeland sykehus på oss. Hadde det greit der sist gang, men håper å dra fort hjem igjen etterpå. Borte bra, men hjemme best.
A9ta Skrevet 5. november 2006 #6 Skrevet 5. november 2006 Jeg skal føde på SUS. Har født der to ganger før og er veldig forbøyd med dem. heldigvis!
MrsC Skrevet 24. april 2007 #9 Skrevet 24. april 2007 Fikk plass på Ullevål, men etter den debatten om overfylte sengeplasser og videresending til andre sykehus, så avventer jeg til siste stund med å tro at det er der ungen skal komme til verden
Susan Sto Helit Skrevet 24. april 2007 #10 Skrevet 24. april 2007 Fikk plass på Ullevål, men etter den debatten om overfylte sengeplasser og videresending til andre sykehus, så avventer jeg til siste stund med å tro at det er der ungen skal komme til verden ← Det gjør du nok lurt i! Hilsen en som ble fryktelig skuffet og irritert da hun ble sendt til Ahus! (Men som ble så positivt overrasket at hun nok velger seg dit neste gang.)
Gjest KATTAstrofe Skrevet 6. mai 2007 #11 Skrevet 6. mai 2007 Jeg skal føde ved Universitetssykehuset Nord-Norge i Tromsø.
methea Skrevet 7. mai 2007 #12 Skrevet 7. mai 2007 Jeg har også fått plass på Ullevål. Så er det bare å håpe at det faktisk er plass til meg når dagen kommer
Flying Skrevet 10. mai 2007 #13 Skrevet 10. mai 2007 Jeg har ikke så mange alternativer og føder på Lillehammer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå