Gjest Gjest Skrevet 11. juli 2006 #1 Skrevet 11. juli 2006 Har en eks.. han har fått seg ny dame, uten å noen gang si til meg at han har det. Han kuttet meg bare ut tvert! LOvte ting han ikke holdt, mens han rotet med sin nye dame. FØlte meg som en reserveløsning. HAn hadde jo meg om det ikke gikk bra med denne nye.. Har prøvd å få kontakt med han, savner bare en forklaring, og en samtale.. Vil ikke være uvenner med folk..han hilser jo knapt om vi møtes.. HAr skrivd uttallige sms, uten svar, og blitt så provosert å sagt ting jeg egentlig ikke ville sagt.. SÅ kommer det et svar, fra dama hans!!! Om at han nok ikke bryr seg så mye om meg lenger.. hva F har hun med det? Han må vel kunne klare å svare for seg selv.?? Frustrert og lei jente
Duracell Skrevet 11. juli 2006 #2 Skrevet 11. juli 2006 Hvis han er eksen din, så har han desverre ingen meldeplikt lengre. Og jeg forstår at dette er en vanskelig nyhet, for nå er det liksom heeelt sikkert at det er over. De fleste går igjennom bruddet på ny første gangen eksen får ny type/dame. Følelsene dine er helt naturlige, men ikke noe som verken eksen eller den nye dama skal måtte forholde seg til. Bruk venninner, en god mamma eller sippefilmer. Men ikke plag dem..
Gjest Gjest Skrevet 11. juli 2006 #3 Skrevet 11. juli 2006 Hvis han er eksen din, så har han desverre ingen meldeplikt lengre. Og jeg forstår at dette er en vanskelig nyhet, for nå er det liksom heeelt sikkert at det er over. De fleste går igjennom bruddet på ny første gangen eksen får ny type/dame. Følelsene dine er helt naturlige, men ikke noe som verken eksen eller den nye dama skal måtte forholde seg til. Bruk venninner, en god mamma eller sippefilmer. Men ikke plag dem.. ← vi er jo gamle venner og klassekamerater, og har felles venner og bekjente.. så jo jeg synes det er veldig rart, selv om jeg vet han ikke har noe meldeplikt. Ikke det jeg mener.. Hvorfor klarer ikke HAN og forholde seg til meg da?? Han har jo ny dame, livet hans bør jo være flott.. Mitt er ikke det
Frk Johansen Skrevet 11. juli 2006 #4 Skrevet 11. juli 2006 Du får sannsynligvis ikke noe svar på det du lurer på, så glem han og gå videre. La de leve sitt liv så vil han sikkert etterhvert hilse på deg igjen. Ganske smålig det der, men hev hodet og hils hver gang du ser han. Han skal ihvertfall ikke ha det på deg at du ikke hilser på gamle kjente!
Gjest BagLady Skrevet 11. juli 2006 #5 Skrevet 11. juli 2006 Hvorfor klarer ikke HAN og forholde seg til meg da?? Han har jo ny dame, livet hans bør jo være flott.. ← Du sier det jo selv, han har ny dame og et flott liv. Han trenger ikke deg som påminner om det som har vært. Sorry... La dem være i fred, det kommer ikke noe godt ut av det. Dersom han vil ha kontakt senere så tar han kontakt.
Viviwoom Skrevet 11. juli 2006 #6 Skrevet 11. juli 2006 La meg se om jeg har forstått dette riktig... Du var sammen med denne fyren, og samtidig som han var sammen med deg, løp han ut og fant seg en ny kjæreste? Og da han bestemte seg for at hun var bedre, så bare droppet han kontakten med deg? Jøss... Jeg ville ikke vært så bekymret for å bevare vennskapet med han der. Hvis dere virkelig hadde hatt noe vennskap i bunnen for forholdet deres, så ville han ikke ha oppført seg slik. Du kan jo ikke bevare noe som aldri har vært der. Nei, kom deg videre, du. Ingen fortjener en slik idiot
Gjest Gjest Skrevet 11. juli 2006 #7 Skrevet 11. juli 2006 La meg se om jeg har forstått dette riktig... Du var sammen med denne fyren, og samtidig som han var sammen med deg, løp han ut og fant seg en ny kjæreste? Og da han bestemte seg for at hun var bedre, så bare droppet han kontakten med deg? Jøss... Jeg ville ikke vært så bekymret for å bevare vennskapet med han der. Hvis dere virkelig hadde hatt noe vennskap i bunnen for forholdet deres, så ville han ikke ha oppført seg slik. Du kan jo ikke bevare noe som aldri har vært der. Nei, kom deg videre, du. Ingen fortjener en slik idiot ← ja det stemmer sånn i grove trekk, vil ikke gå inn på detaljer her inne.. Alikevel så elsker jeg jo denne personen..
Wonders Skrevet 11. juli 2006 #8 Skrevet 11. juli 2006 at du føler deg trua....ja ha, hva tror du den nye dama føler? La de være i fred, du fortjener bedre, det er jo sommer, ut å løp, her skal du fremgang finne!
Gjest Gjest Skrevet 11. juli 2006 #9 Skrevet 11. juli 2006 Du sier det jo selv, han har ny dame og et flott liv. Han trenger ikke deg som påminner om det som har vært. Sorry... ← Er han redd for meg?, redd for å bli minnt på det vi har hatt? JEg tror nemlig ikke livet hans er så flott..han høres så utrolig flyktig ut. Er bare et prinsipp han har satt seg.. han er en veldig prinsipp type..
Gjest Piper Skrevet 11. juli 2006 #10 Skrevet 11. juli 2006 Selvfølgelig har hun noe med det å gjøre, for det er da tross alt hun som er damen hans nå. Hva har du egentlig med å "plage" han, når du vet du ikke får noen svar? Han tar sine valg, og de valgene må du bare leve med. Om han har det bra eller ikke, har du faktisk veldig lite med. For du tar tydeligvis ikke kontakt med han som en venn, men som en ex-dame. Du vil ha svar, du vil at han skal gjøre ditt og datt, og du vil ikke være uvenner med noen. Hva med det han vil? Eller er ikke det så viktig? og nei det behøver ikek være at han er redd for de,g men at du er et avsluttet kapittel i livet hans. Det er ikke alle som klarer å være venner etter et brudd, og du er jo et levende eksempel på det. For du vil ha svar, noe jeg kan forstå. Men han vil tydeligvis ikke gi deg de svaren og det må du bare respektere. Å prøve å tolke han som det du gjør, gjør det bare verre for deg selv. For du kommer ikke ut av dette, før du aksepterer at han har valgt en annen.
Gjest Gjest Skrevet 11. juli 2006 #11 Skrevet 11. juli 2006 Er han redd for meg?, redd for å bli minnt på det vi har hatt? JEg tror nemlig ikke livet hans er så flott..han høres så utrolig flyktig ut. Er bare et prinsipp han har satt seg.. han er en veldig prinsipp type.. ← Ikke lag deg forhåpninger. Tror dette er temmelig nytteløst. Gå videre!
Gjest TS Skrevet 12. juli 2006 #12 Skrevet 12. juli 2006 Ikke lag deg forhåpninger. Tror dette er temmelig nytteløst. Gå videre! ← Ja jeg vet.. det er bare så vanskelig.. MEN jeg møtte han i går.. TOk initivativ å sa hei å spurte hvordan det gikk. KOm i snakk med han. Han har det bra.. Var vel den bekreftelsen jeg trengte.. Farvel til meg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå