Gjest Gjest Skrevet 10. juli 2006 #1 Skrevet 10. juli 2006 Typen har sagt han ikke vil smelle meg på tjukken.. ennå... Øhh.. jeg ble litt paff da han sa det, første gang sex og sånt. Hvordan tolker dere denne? Vi snakket om prevensjon, og så sier han at det er viktig, fordi han ikke vil gjøre meg gravid ennå... hjelp..?
Leo Skrevet 10. juli 2006 #2 Skrevet 10. juli 2006 Hvordan tolker dere denne? Vi snakket om prevensjon, og så sier han at det er viktig, fordi han ikke vil gjøre meg gravid ennå... hjelp..? ← Tolker? :klø: Hva er det jeg har misforstått nå? Hensikten med prevensjon er jo primært å unngå graviditet... Eller er det bruken av orden ennå du reagerer på? I så fall ville jeg ha tolket det som en uttrykksmåte og ingenting annet.
Gjest fluesmekker Skrevet 10. juli 2006 #3 Skrevet 10. juli 2006 At han holder dørene åpne for en fremtid meg deg?
Gjest Gjest Skrevet 10. juli 2006 #4 Skrevet 10. juli 2006 Trådstarter her.. Ja, tenkte på ordet ennå. Litt pussig egentlig.. Jo da, vel og bra at han tenker prevensjon, det imponerer meg da den forrige jeg var sammen med ikke tenkte slik. Og han var eldre enn han jeg er sammen med nå.
Gjest gjesta Skrevet 10. juli 2006 #5 Skrevet 10. juli 2006 hadde tolket det positivt jeg, at han ser en framtid med deg, men vil være forsiktige i begynnelsen slik at dere får være bare dere sammen også.
Gjest Gjest Skrevet 10. juli 2006 #6 Skrevet 10. juli 2006 Dere kvinner skal nu tolke alt og alle,ta det for det det er. Ønske om ikke og gjøre deg gravid
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå