Gjest Gjest Skrevet 9. juli 2006 #1 Skrevet 9. juli 2006 Er det noen som har forslag til dørhåndtak som vil passe til hvitmalte innedører med speil?
Gjest Dingo Skrevet 9. juli 2006 #2 Skrevet 9. juli 2006 (endret) Dette firmaet hadde mye fint: http://www.r-bergersen.no/products/97472/ kanskje noe i stål? hvis du ikke går for tradisjonelle i messing? kommer helt an på stilen din. Endret 9. juli 2006 av Dingo
Gjest Hilde K S Skrevet 9. juli 2006 #3 Skrevet 9. juli 2006 Dette firmaet hadde mye fint: http://www.r-bergersen.no/products/97472/ kanskje noe i stål? hvis du ikke går for tradisjonelle i messing? kommer helt an på stilen din. ← Der var det mye fint! Takk for link.
Gjest Gjest Skrevet 10. juli 2006 #4 Skrevet 10. juli 2006 :bukke: Takk for link! Jeg tenker at de veldig enkle, veldig moderne ikke blir fine til en dør med speil, men at de passer best til helt glatte dører. Jeg er ikke så glad i gulfargen i messingen. Noe som er en blanding av litt moderne og gameldags tror jeg vil passe best, men jeg er veldig usikker.
Gjest Gjest Skrevet 14. juli 2006 #5 Skrevet 14. juli 2006 Vi kjøpte de med hvitt håndtak 118/100 på denne siden til våre dører med speil, det ble kjempefint: http://www.r-bergersen.no/products/97477/
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 15. juli 2006 #6 Skrevet 15. juli 2006 Vi kjøpte de med hvitt håndtak 118/100 på denne siden til våre dører med speil, det ble kjempefint: http://www.r-bergersen.no/products/97477/ ← Så bra å høre at det ble fint! Jeg fant noe lignende men med en litt annen fasong på det hvite og i tre som jeg lurer på om vi skal gå for. Hva vet du om holdbarheten på dem dere har kjøpt? Har dere hatt dem en stund uten at dem har falt fra hverandre? Har hørt at enkelte har problemer med dem som er delte, i tre. Fungerer det bedre med porselen?
Tusenfryd Skrevet 15. juli 2006 #7 Skrevet 15. juli 2006 Mye lekkert! men koster virkelig dørhåndtak så mye? Jeg synes det er mye penger med nesten en tusing pr. dør blir det da... skal bytte på alle innedører i sommer... men det må vel finnes noe rimelig på IKEA eller Maxbo eller noe... sukk...
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 15. juli 2006 #8 Skrevet 15. juli 2006 Mye lekkert! men koster virkelig dørhåndtak så mye? Jeg synes det er mye penger med nesten en tusing pr. dør blir det da... skal bytte på alle innedører i sommer... men det må vel finnes noe rimelig på IKEA eller Maxbo eller noe... sukk... ← De vi tenker på å kjøpe koster ca. 300 og selges på byggmakker. Prisen sier nok litt om kvaliteten også, dessverre. Et av disse dørhåndtakene vet jeg har holdt i over 100 år : http://www.r-bergersen.no/products/106753/ De vi har i leiligheten vår nå er allerede ødelagte og dem er toppen 15 år gamle. Du finner billigere dørhåndtak enn 300 også, men du får litt hva du betaler for tror jeg da.
hilli Skrevet 15. juli 2006 #9 Skrevet 15. juli 2006 Vi har disse på våre gamle dører med speil, og det er kjempefint. http://www.r-bergersen.no/productview/19392136/ Våre er de originale som alltid har vært der. Mange av de andre der var også fine:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå