Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!!! Har dere en favoritt RØD leppestift?

Min er Revlon Super Lustrous Lipstick i fargen Revlon Red :kyss:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

niks blir så gul i huden, og jeg bruker aldri røde klør egentlig...

Gjest Cosmic Girl
Skrevet

Jeg har så veldig lyst til å bruke rød leppestift, men det går bare rett og slett ikke. Har ikke de rette fargene ellers til å kle rødt :(

Gjest Lanyah
Skrevet

Jeg føler jeg får gule tenner og jeg føler den sklir ut over alt, om jeg bruker rød leppestift...! :forvirret: Men når jeg ser andre bruker rød leppestift, ser det SÅ pent ut...!

Gjest Gjest
Skrevet
Jeg har så veldig lyst til å bruke rød leppestift, men det går bare rett og slett ikke.  Har ikke de rette fargene ellers til å kle rødt :(

Hvilke farger har du da?

Skrevet

Alle kler rød lebestift, man må bare finne den rette rødfargen!

Gjest Gjest
Skrevet

En fantastisk knallrød fra Dior.. Husker ikke hva fargen heter. De fleste kler i utgangspunktet rød leppestift, det handler vel mer om hva man kan ha det til.. Slik at det ikke blir for ekstremt. Jeg foretrekker en klassisk stil når jeg skal bruke det. A là Marilyn Monroe ;)

Skrevet

Samme her, går for en klassisk marilyn stil på sminken, men kombinert med all slags klær egentlig for litt ekstra glamour på de laange dagene på jobben

:sminkedokke::sminkedokke::sminkedokke:

Skrevet

Min favoritt er en fra Lancome. Men jeg er forsiktig med når jeg bruker den og hvor mye jeg tar på. Derfor er den nesten evigvarende :)

Skrevet

Jeg er veldig glad i "Tabasco" fra Clarins.

Perfekt rødfarge- ikke for blå, ikke for rosa og ikke for orange.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...