Snibel Skrevet 7. juli 2006 #1 Skrevet 7. juli 2006 (endret) Overskriften sier det meste >: Dere som har vært der hva har dere og anbefale.. Og hva kan dere fortelle om pris. Vi er tre glade jenter som drar dit 27.07 Endret 7. juli 2006 av Snibel
Fru Fomle Skrevet 7. juli 2006 #2 Skrevet 7. juli 2006 Vi var på Pirita, anbefales! Vi bestilte en SPA-pakke med urtebad, massasje og kroppsinnpakning. Betalte ca 600 NOK, da fikk vi også et hotellrom der vi kunne slappe av mellom de ulike behandlingene. Blir helt salig når jeg tenker på det selv om det er snart et år siden... :rosasmil: Det er nok litt mer samlebånd og "svømmehall"-aktig enn på norske SPA, spesielt det urtebadet var i litt ukoselige omgivelser. Men det andre var helt topp, og alt i alt vel verdt pengene. Kos dere på tur, Tallinn er fantastisk! Og akkurat passe stor for jentetur!
Gjest Gjest Skrevet 10. juli 2006 #3 Skrevet 10. juli 2006 Fortell gjerne mer Fomle. Jeg skal til Tallinn i september og bo på Pirita. Sitter og titter litt på behandlinger og sånt nå og lurer på hva jeg skal velge.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå