Quirky Skrevet 5. juli 2006 #1 Skrevet 5. juli 2006 Finnes det noe sted på gardermoen der man kan få tilgang til pc og internett mot betaling? Altså ikke noe trådløst nettverk der man kan koble seg på med egen pc, men et sted der jeg kan låne pc også?
Gjest gjest1 Skrevet 5. juli 2006 #2 Skrevet 5. juli 2006 Internettstasjoner er det der, sånn som du må putte på penger
Quirky Skrevet 5. juli 2006 Forfatter #3 Skrevet 5. juli 2006 Internettstasjoner er det der, sånn som du må putte på penger ← YESSSSS!!! Takk og lov! Hvor ligger de hen? Har kort tid på Gardermoen, men venter på en utrolig viktig mail.
Gjest gjest1 Skrevet 5. juli 2006 #4 Skrevet 5. juli 2006 Cirka halveis på hver pir, husker ikke hvilken gate.
amilia Skrevet 5. juli 2006 #5 Skrevet 5. juli 2006 Finnes det trådløst nettverk der, for de med egen data?
Gjest gjest1 Skrevet 5. juli 2006 #6 Skrevet 5. juli 2006 Ja, det er trådløst nettverk i hele terminalen. Det finnes forresten en sånn internettstasjon i ankomstshallen også, men ikke helt sikker på hvor.
Quirky Skrevet 5. juli 2006 Forfatter #7 Skrevet 5. juli 2006 Cirka halveis på hver pir, husker ikke hvilken gate. ← Tusen takk! Kan jo seff. spørre når jeg kommer dit også, men nå vet jeg iallefall at det er etter sikkerhetssjekken, så slipper jeg å kaste bort tid med å løpe rundt der.
Gjest Narnia Skrevet 6. juli 2006 #8 Skrevet 6. juli 2006 Finnes det trådløst nettverk der, for de med egen data? ← Ja, det er kjempeenkelt. Koster 59,- for en time. Genialt når det er forsinkelser, som jo gjerne forekommer på Gardermoen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå