Gå til innhold

Bryllupsvals.. hjelp


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei, kan noen hjelpe meg med dette spørsmålet: Må vi danse brudevals.??. Vi har bare utsatt det, og utsatt det. Og nå er det 3 uker igjen uten øvelse.. :overrasket:

Endret av Silly
Videoannonse
Annonse
Skrevet
Hei, kan noen hjelpe meg med dette spørsmålet: Må vi danse brudevals.??. Vi har bare utsatt det, og utsatt det. Og nå er det 3 uker igjen uten øvelse..  :overrasket:

Selvsagt MÅ dere ikke danse vals. Det er mange som bare danser slowdance.

Dessuten er det deres bryllup og dere gjør som dere vil.

:klem:

Skrevet

vi skal danse vanlig slowdance - ser ikke helt vitsen i å bruke tid å penger på dansekurs. Han ville nok helst slippe å danse i det hele tatt, men en liten kosedans må han bare holde ut for min skyld :ler:

vi danser etter en sang vi liker godt, ikke en valsesang

Skrevet

Så utrolig deilig å høre at vi ikke må danse sånn stiv bryllupsdans.. Men slow? ja, det går jo ann, ikke danset det siden ungsomsklubben da :ler: Men hvilken sanger danser dere slow til? Noen som har noen forslag?

At last er jo veldig fin, men den skal en venninne allerede synge i kirken..

Skrevet

Vi danset slow etter what a wonderful world med Lois Armstrong :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...