Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Dallandra
Skrevet

Håret mitt er superslitt og jeg pleier å ta hårkur jevnlig. Nå har det dessverre blitt en stund siden sist og det er på høy tid å få gjort noe med saken. Det er en stund siden jeg har farget håret også, og selv om det ikke er så stor forskjell i farge fra mitt eget hår, så må jeg få gjort dette også snarest.

Og da lurer jeg på: Skal jeg farge håret en kveld og ta hårkur neste kveld, eller bør jeg ta det i omvendt rekkefølge? Eller spiller det ingen rolle?

Ingen stor sak akkurat, men jeg begynte nå å lure på det så da spør jeg her. Noen som har noe vettugt å fare med i den anledning?

Videoannonse
Annonse
Gjest Tanita
Skrevet

Hvis håret ditt er veldig slitt, så ville jeg ha kuret håret daglig i en ukes tid først. Og fulgt opp med hårkur etter også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...