Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 27. juni 2006 #1 Skrevet 27. juni 2006 Jeg har kjøpt en Samsung SGH-X660, og er fornøyd med alt hittil, bortsett fra en ting: Når jeg tar bilder og sender MMS blir bildene i normal str, dvs de fyller hele skjermen. Men når jeg mottar MMS blir bildene bittesmå. Går jo nesten ikke å se hva som er på. Noe man kan gjøre for og få bildene større? Jeg har lest i bruksanv., og sjekket på nettet, men finner ikke no Må det være sånn?.... kanskje jeg må gå til innkjøp av lupe
Gjest Gjest Skrevet 28. juni 2006 #2 Skrevet 28. juni 2006 Samme problemet her. Har akkurat kjøpt meg samme tlf. Skjønner ikke hva jeg skal gjøre med det. Kanskje gå innom en mobilbutikk. Si fra hvis du finner ut av det da
Gjest gjest som startet tråden Skrevet 29. juni 2006 #3 Skrevet 29. juni 2006 Uff æsj, kanskje det bare må være sånn da. Synes det er merkelig, for skjermen og oppløsningen er jo stor nok. Bilder man tar selv dekker jo hele skjermen. Har forøvrig fått veldig ulike str på de bildene jeg har fått. Leste i en test at denne mobilen var helt grei, dersom man ikke var så opphengt i bildekvalitet. Da tenkte jeg kvaliteten på de bildene man tar, ikke str på de man får. Hadde det vært det som var problemet ville jeg som tester skrevet at MMS en ikke var optimal. Jeg skulle gjerne gått i butikken ja, men har kjøpt den gjennom netcoms nettbutikk (moobi, eller no sånn i den dur) Tror jeg har trykt på alle tastene, men får bare prøve å søke litt mer. Så roper jeg ut om de blir større.
Gjest Gjest Skrevet 29. juni 2006 #4 Skrevet 29. juni 2006 Jeg har også kjøpt gjennom Netcom. Men det går sikkert ann å gå innom en butikk å spørrre for det. Skal ikke til byen med det første,men er jeg der skal jeg gå innom å spørre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå