Gjest Plury Skrevet 27. juni 2006 #1 Skrevet 27. juni 2006 Jeg var på konsert i går, og så gjennom mengden en gammel skolevenninne. Da jeg kom på jobb i dag, søkte jeg etter navnet hennes i skattelistene for 2000,2001,2002 for å finne ut hvor hun bodde på den tiden. Jeg vet hun er gift, og jeg vet at hun ikke var gift da. Det viser seg at hun bor i min kommune! Men jeg har ingen måter å finne ut hva etternavnet hennes er nå, da jeg kun vet når hun har bursdag, og de to fornavnene hennes. Finnes det noe sted på nett der man kan finne ut hva folk har byttet til når de giftet seg?
Malama Skrevet 27. juni 2006 #2 Skrevet 27. juni 2006 Dersom du vet hvor hun bor kan du jo forøske telefonkatalogen (på nett altså, slik at du kan søke litt) Med litt tolmodighet (dersom det er en stor kummune eller et vanlig fornavn (men med to fornavn begrenser det seg jo) finner du nok ut av det, vil jeg tro.
Gjest Gjest Skrevet 5. juli 2006 #3 Skrevet 5. juli 2006 Jeg har selvsagt forsøk telefonkatalogen. Det ser ikke ut som om telefonen står i hennes navn, enten det eller så bor hun ikke i denne kommunen lenger. Og det er selvsagt ikke en liten kommune, hadde det bare vært så vel. :-) Plury
Shoegal Skrevet 5. juli 2006 #4 Skrevet 5. juli 2006 (endret) Hva med å ringe foreldrene hennes? Hvis du skal ha tak i henne da... og ikke bare er nysgjerrig Endret 5. juli 2006 av Shoegal
Gjest Gjest Skrevet 6. juli 2006 #5 Skrevet 6. juli 2006 Jo, jeg kunne jo gjort det, hvis jeg hadde visst hva de heter... Plury
Shoegal Skrevet 6. juli 2006 #6 Skrevet 6. juli 2006 Jo, jeg kunne jo gjort det, hvis jeg hadde visst hva de heter... Plury ← Ok, jeg trodde at du visste hva hun het til etternavn før, men ikke nå.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå