Gjest Gjest Skrevet 22. juni 2006 #1 Skrevet 22. juni 2006 Angående en tråd lenger ned om kulde og sko - går det an å bruke strømpebukse nå i juni? Blir kanskje litt vel vinter med sort strømpebukse??
Ragnarkisten Skrevet 22. juni 2006 #2 Skrevet 22. juni 2006 Om det går an? Det beste rådet jeg kan gi deg er vel å ta det på og se. Tror ikke det skulle være noen fysiske hindringer i veien for det, men det kan vel bli litt varmt i lengden, i alle tilfeller om de er tykke og du bruker dem under bukser. (puh) Men dette er vel noe du strengt burde finne svaret på selv, uten å måtte rådføre deg med andre om det?
Gjest Gjest_tirill_* Skrevet 22. juni 2006 #3 Skrevet 22. juni 2006 det må vel være "lov" når været er som nå *sukk* men jeg ville brukt strømpebukse i fargen solbrun isteden for svart
Gjest Gjest Skrevet 23. juni 2006 #4 Skrevet 23. juni 2006 Nei, men så koselige svar dere to kunne gi Alle skjønner vel at det går an å gå med strømpebukse i juni, poenget var nok heller hvorvidt det fins noen uskrevne regler. Er det ikke uansett finest på denne årstiden helt uten?? Har man ikke noe bedre svar å gi, så dropp og svar.
Gjest getty Skrevet 23. juni 2006 #5 Skrevet 23. juni 2006 Jeg ville ikke brukt svart strømpebukse om sommeren nei. I hvertfall ikke hvis du går med sandaler, skoletter eller liknende. Kan anbefale hipster-strømpebukser fra Kaphal l i fargen solbrun. Veldig fin farge, veldig god passform.
Ragnarkisten Skrevet 23. juni 2006 #6 Skrevet 23. juni 2006 Jeg synes svaret mitt var mer enn ok. Det har vært en kjepphest for meg i mange år av mitt liv, det med å ikke måtte be om tillatelse til gjøre noe som i utgangspunktet ikke angår andre enn en selv. Uskrevne regler? Fuck it. Det er det man selv er komfortabel med som teller. Om man er mest komfortabel med å leve på nåde av andre, vil man ikke få det godt med seg selv. Svaret mitt er altså, vil man gå med strømpebukse så går man med strømpebukse. Er man usikker på om det er noe særlig for tiden, så prøver man, og eventuelt tar den av om man ikke er fornøyd. Ferdig arbeid. Fornøyd nå da?
Mint Skrevet 23. juni 2006 #7 Skrevet 23. juni 2006 Jeg skal ut i kveld og vet at det blir kaldt ut på kvelden. Jeg skal gå i shorts og strømpebukse/stay-ups i fargen solbrun. Siden jeg skal gå i sandaler, er det viktig at det er sandaltoe på strømpene. Jeg nekter å fryse bare fordi det liksom er sommer og ikke strømpetid. Gå i strømper hvis du vil, men det er nok finest å unngå svart nå på sommeren. Ha en fin kveld
Ragnarkisten Skrevet 23. juni 2006 #8 Skrevet 23. juni 2006 Jeg vet ikke om det er særlig interessant for allmennheten, men jeg kan nå formidle mitt synspunkt likevel. Jeg synes der er direkte avtennende med jenter som ikke kler på seg når det er kaldt. Jeg tenker med en gang at dette er en ganske ufornuftig pike som ikke vet å ta vare på seg selv, men kun er interessert i å vise mest mulig frem av kroppen sin for enhver pris. Nei fysj skal ikke ta på ullstrømpebukse eller stillongs og lue o.l. selv om det er fjorten minus ute, for det er jo sååååå usexy. Det finnes ikke noe usexy ved det å være fornuftig og vet å ta vare på seg selv. Men det er nå bare min mening.
Snasen Skrevet 24. juni 2006 #9 Skrevet 24. juni 2006 Nei, men så koselige svar dere to kunne gi Alle skjønner vel at det går an å gå med strømpebukse i juni, poenget var nok heller hvorvidt det fins noen uskrevne regler. Er det ikke uansett finest på denne årstiden helt uten?? Har man ikke noe bedre svar å gi, så dropp og svar. ← Hæææææ?
Colargol Skrevet 24. juni 2006 #10 Skrevet 24. juni 2006 Det som er så gøy med strømpebukse nå er at de finnes i alle mulige slags farger og mønstre! Kjøp 20' eller 40' DEN, det holder i massevis! Dritgøy med med matchende strømpebukser til klærne da! Hvis det kun er for varmen sin del så kan du jo kjøpe knestrømer, steps eller stay-ups (det siste er jo også en greie mange gutter tenner på!)
Gjest Gjest Skrevet 24. juni 2006 #11 Skrevet 24. juni 2006 synes faktisk strømpebukse er ganske godt å gå med jeg. Går med det nesten hver dag. Noen ganger bruker jeg stay-ups og. Beste hjemme-kose-plagget som finner stooor t-skjorte og strømpebukse..
Ragnarkisten Skrevet 25. juni 2006 #12 Skrevet 25. juni 2006 synes faktisk strømpebukse er ganske godt å gå med jeg. Går med det nesten hver dag. Noen ganger bruker jeg stay-ups og. Beste hjemme-kose-plagget som finner stooor t-skjorte og strømpebukse.. ← Jeg er helt enig. strømpebukser er godt å ha på seg!
Gjest Gjest Skrevet 10. juli 2006 #13 Skrevet 10. juli 2006 Det som er så gøy med strømpebukse nå er at de finnes i alle mulige slags farger og mønstre! Kjøp 20' eller 40' DEN, det holder i massevis! Dritgøy med med matchende strømpebukser til klærne da! Hvis det kun er for varmen sin del så kan du jo kjøpe knestrømer, steps eller stay-ups (det siste er jo også en greie mange gutter tenner på!) ← Your my kinda gal! hvilke strømper er favoritten?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå