Gjest Nimbalina Skrevet 20. juni 2006 #1 Skrevet 20. juni 2006 Hvis jeg skal bestille pizza fra Peppes, har jeg en tendens til å bestille det samme stort sett hver gang. Er veldig glad i Thai Chicken... Nå tenkte jeg å bryte vanen (ikke så veldig hyppig vane egentlig) og bestille noe annet. Ser at det har kommet endel nye varianter siden forrige gang jeg bestilte, og lurer derfor på om det er noen som har smakt disse og evt. kan komme med anbefalinger. De nye er: -Deeper Love -Chicken Grande -Tasty Veggie -ParmAmerican -Sweet Scampi -Silence of the Lambs Hele menyen (med beskrivelse) finnes her.
Gjest gjest1 Skrevet 20. juni 2006 #2 Skrevet 20. juni 2006 Jeg skulle inn og anbefale Thai Chicken. Men Sweet Scampi er kjempegod. Ellers ville jeg valgt pai - Knock out Pie er vanvittig god.
Gjest splæsj Skrevet 20. juni 2006 #3 Skrevet 20. juni 2006 Jeg likte ikke de sitronmarinerte hvitløkene på tasty veggie. Men det går an å bytte bort ingredienser til noe annet.
Blueberry Skrevet 20. juni 2006 #4 Skrevet 20. juni 2006 De har jo en topp3-meny da med Deeper Love, Sweet Scampi og Tasty Veggie. Kanskje bare juks den menyen men...? Åh...nå fikk jeg skikkelig lyst på pizza...
Gjest Nimbalina Skrevet 20. juni 2006 #5 Skrevet 20. juni 2006 Jeg likte ikke de sitronmarinerte hvitløkene på tasty veggie. Men det går an å bytte bort ingredienser til noe annet. ← Men var pizzaen god ellers da? Jeg synes den pizzaen høres så spennende ut nemlig!
Gjest LilSweetie Skrevet 20. juni 2006 #6 Skrevet 20. juni 2006 Silence of the Lambs var sinnsykt digg! :-D
Gjest Narnia Skrevet 20. juni 2006 #7 Skrevet 20. juni 2006 ParmAmerican er kjempegod, men da må man like parmaskinke (duh), tomatskiver og ikke minst ruccola... Personlig har jeg en forkjærlighet for det meste med kylling på. Og som en annen over her sa, så er Knock out Pie skikkelig namnam!!
Gjest gjesta Skrevet 20. juni 2006 #8 Skrevet 20. juni 2006 Hva med å bestille en pizza med to forskjellige halvparter? Dermed får du smakt på to forskjellige samtidig. (Nå blir det nok Peppes på meg også...)
Gjest splæsj Skrevet 20. juni 2006 #9 Skrevet 20. juni 2006 Men var pizzaen god ellers da? Jeg synes den pizzaen høres så spennende ut nemlig! ← Den var midt på treet, men ikke den beste jeg har smakt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå