Gjest Gjest Skrevet 19. juni 2006 #1 Skrevet 19. juni 2006 Ja, jeg lurer på om dere bretter opp dongerybuksa nå, eller er det helt ut...
Gjest gjest1 Skrevet 19. juni 2006 #2 Skrevet 19. juni 2006 Jeg gjorde det på torsdag rett og slett fordi det var for varmt. Vet ikke om det er in eller ut, men det går da tusenvis av folk med det så.
momo Skrevet 19. juni 2006 #3 Skrevet 19. juni 2006 Jeg har og gjort det i sommer. Men vet ikke om det er inn eller ikke.
aline Skrevet 19. juni 2006 #5 Skrevet 19. juni 2006 jeg gjør, uansett hva moten sier. ser forsåvidt plenty andre som gjør det samme. men bretter ikke opp jeans uansett, har ett par som det går fint å brette opp og som det går an å få pene bretter på, også har jeg noen andre jeans som ikke passer til det.
Krista83 Skrevet 19. juni 2006 #6 Skrevet 19. juni 2006 Når jeg går i jeans og det er varmt så bretter jeg dem opp om det er noen som det ikke er bootcut i. Da blir det litt klumpete liksom. Eller så går jeg veldig mye i dressbukser og slikt og de er ikke så lette å brette opp.
tuji Skrevet 19. juni 2006 #7 Skrevet 19. juni 2006 Noen jeans bretter jeg opp, og det er kun fordi jeg ikke gidder å legge dem opp.
Gjest gjest1 Skrevet 19. juni 2006 #8 Skrevet 19. juni 2006 I dag har jeg brettet opp jeansene mine til ære for alle dere som syns det ser dumt ut (og for å briefe ny tatovering siste skoledag, men det er ikke halvparten så morsomt.)
Gjest Hufsa Skrevet 19. juni 2006 #9 Skrevet 19. juni 2006 I dag har jeg brettet opp jeansene mine til ære for alle dere som syns det ser dumt ut (og for å briefe ny tatovering siste skoledag, men det er ikke halvparten så morsomt.) ← Å tusen takk
Gjest Virvel Skrevet 19. juni 2006 #10 Skrevet 19. juni 2006 Jeg sitter her med oppbrett i skrivende stund. Jeg er liten og sliter med å finne bukser som er korte nok, så når jeg går i lave sko må jeg lage en liten brett på nesten alle jeansene mine (synes ikke det blir så fint når jeg legger dem opp selv, vil ha "ekte" fald nederst). Om sommeren bretter jeg gjerne buksene opp til midt på leggen, og ser fortsatt mange andre som gjør det samme.
Gjest 1111 Skrevet 19. juni 2006 #11 Skrevet 19. juni 2006 Jeg gjør ikke det, til tross for at de fleste bukser er for lange siden jeg er så liten Men er det ordentlig varmt og jeg ikke har noe annet enn dongribukser å gå med så bretter jeg dem selvfølgelig opp.
Gjest betsy Skrevet 19. juni 2006 #12 Skrevet 19. juni 2006 Siden jeg bruker boot-cut bukser, så ser det ikke spesielt bra ut å brette ut bukser. Men jeg har noen kortere bukser som jeg bretter opp til like under knærne, synes det ser veldig søtt ut
Gjest Gjest Skrevet 19. juni 2006 #13 Skrevet 19. juni 2006 Har to dongeribukser som jeg bretter opp. Har brettet de opp ganske lenge nå, og har også lurt på om jeg er helt på jordet ang. hva som er in. Husmusa
Gjest Gjesta Skrevet 19. juni 2006 #14 Skrevet 19. juni 2006 Jeg bretter opp mine boot cut, har bare den passformen. Men det ser best ut på den i litt tynt strech stoff, litt mer klumpete på den i tykt denimstoff. Jeg aner ikke om det er ut eller in, det er hvertfall utrolig praktisk!
Gjest StoreSky Skrevet 19. juni 2006 #15 Skrevet 19. juni 2006 Bretter opp veldig ofte, synes det er kult. På varme dager bretter jeg helt opp til en slags capri-bukse. Uavhengig mote.
Gjest Gjest Skrevet 19. juni 2006 #16 Skrevet 19. juni 2006 Jeg bretter og jeg bretter ja Om capribuksene mine er i vask eller jeg er ute så sent eller tidlig at det blir kaldt å gå med capri hele dagen bretter jeg opp! Syns det er tøfft jeg da
Gjest Gjest_Pia_* Skrevet 19. juni 2006 #17 Skrevet 19. juni 2006 Tips til dere som ikke vil legge opp selv fordi dere ikke får det til å se likedan ut som den originale sømmen - på Carlings legger de opp for en hundrelapp, eller gratis hvis buksen kjøpes der, - og bruker riktig tråd slik at det ser helt ut som vanlig søm!
Gjest Virvel Skrevet 19. juni 2006 #18 Skrevet 19. juni 2006 Tips til dere som ikke vil legge opp selv fordi dere ikke får det til å se likedan ut som den originale sømmen - på Carlings legger de opp for en hundrelapp, eller gratis hvis buksen kjøpes der, - og bruker riktig tråd slik at det ser helt ut som vanlig søm! ← Fullstendig klar over det, men jeg gidder ikke å betale for en jobb jeg strengt tatt kan gjøre selv... Dessuten kjøper jeg sjelden veldig dyre jeans, maks 500 kroner, så da synes jeg heller ikke det er verdt det å bruke en ekstra hundrelapp på noe som i utgangspunktet var veldig billig. Og jeg legger heller aldri opp bukser før de har vært en tur eller to i vaskemaskinen (mange bukser krymper en del), så da blir det liksom litt for stort tiltak å gå tilbake til butikken med den hehe.
Gjest KATTAstrofe Skrevet 19. juni 2006 #19 Skrevet 19. juni 2006 Nei, jeg bretter ikke. Altfor kaldt ute
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå