Gjest Mireya i.i Skrevet 15. juni 2006 #1 Skrevet 15. juni 2006 Nå har jeg nettopp spist lunsj, og det samme skjer som alltid skjer etter at jeg har spist; jeg begynner å fryse. Gåsehud, lettere blå lepper. Får lyst til å hente ullteppe og sette meg i sola. Det er særlig etter lunsj at jeg fryser veldig, etter frokost og middag (og mellommåltider) er det ikke så ille. Hvorfor skjer dette? Noen andre som har det sånn?
Gjest Gjest Skrevet 15. juni 2006 #3 Skrevet 15. juni 2006 Hm. Blodet går jo til tarmene/magen etter at man har spist, så om du har lavt blodtrykk eller kanskje mangler noe i blodet (? har ikke belegg for dette, altså, bare en tanke), kan det hende det er derfro du blir blå.
Fat Sally Lee Skrevet 15. juni 2006 #4 Skrevet 15. juni 2006 Dette opplever jeg også! Det skyldes at kroppen mobiliserer energi til å fordøye maten, og derfor blir det mindre energi til å holde kroppen varm. En rask gåtur etter måltidet hjelper.
Gjest Gjest Skrevet 15. juni 2006 #5 Skrevet 15. juni 2006 Jeg blir også frossen etter jobb, spesiellt på jobb..
Gjest Gjest Skrevet 15. juni 2006 #6 Skrevet 15. juni 2006 Jeg blir også frossen etter jobb, spesiellt på jobb.. ← ups, skriveleif.. jeg blir også frossen etter lunsj, spesiellt på jobb.. Sorry..litt sliten
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå