Gjest Gjest Skrevet 14. juni 2006 #1 Skrevet 14. juni 2006 Skal til Bulgaria i sommer. Noen som har vært der og shoppet? Er det noe å shoppe?
Gjest KATTAstrofe Skrevet 14. juni 2006 #2 Skrevet 14. juni 2006 Jeg har vært der, og det var fint lite å shoppe. Ikke engang ordentlige parfymerier var å oppdrive. Parfymene var fake og luktet kattepiss. Men de hadde masse billige sko/sandaler, selvsagt av ymse kvalitet.
Gjest Gjest Skrevet 14. juni 2006 #3 Skrevet 14. juni 2006 Takker for svar! Hva med hårprodukter? Finnes det ordentlige butikker som "norske parfymerier"? Er alt fake?
Gjest Virvel Skrevet 14. juni 2006 #4 Skrevet 14. juni 2006 Hvis du skal til Golden Sands eller Sunny Beach er det ikke noe å shoppe, enkelt og greit. Absolutt alt er fake, og kvaliteten er elendig. (Ikke la deg lure av parfymene, de som står fremme er ekte, men den du får med deg er falsk.) Du må til en ordentlig by hvis du vil shoppe. Og Bulgaria er ikke et veldig stort land, så fra Golden Sands er det f.eks. helt greit å dra på dagstur til Varna, eller til og med til Sofia.
Gjest elze ii Skrevet 14. juni 2006 #5 Skrevet 14. juni 2006 I Sofia var det masse fine butikker. Grunnet begrenset plass i ryggsekken ble det stort sett pirat-CDer på meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå