Gjest Svimle Skrevet 11. juni 2006 #1 Skrevet 11. juni 2006 Hvilket tastatur og mus er best til spill? Tenker typen spill som BF2 o.l Takker for alle tips!
SW20 Skrevet 11. juni 2006 #2 Skrevet 11. juni 2006 Det kommer helt an på deg selv For spilling mener majoriteten at lasermus med tråd er best, og de skal helst ha relativt høy DPI(oppløsning). Ekstraknapper osv. er det noen som bruker, men som sagt, det kommer an på deg selv. Denne musa er blant de "råeste" på markedet akkurat nå. Tastatur gjør du som du vil med, de fleste fungerer helt fint. Jeg bruker f.eks et aldrende trådløst Logitech-tastatur uten noe som helst problem.
Gjest Svimle Skrevet 11. juni 2006 #3 Skrevet 11. juni 2006 Tusen takk! Dette skal være en gave til min tilkommende, og jeg har ingen peiling på dette når det kommer til bruk ved spilling. Jeg vet han klager på for lite knapper på de han har hatt til nå.
SW20 Skrevet 11. juni 2006 #4 Skrevet 11. juni 2006 Har han spesifisert at han vil ha mange ekstra knapper på tastaturet i tillegg til på musa, så kan du jo kikke på dette. Dyrt, og jeg tror neppe jeg hadde fått bruk for alt selv, men jeg tenkte hvis han hadde sagt til deg at det var viktig med mange ekstraknapper og funksjoner
Gjest Svimle Skrevet 11. juni 2006 #5 Skrevet 11. juni 2006 (endret) Har han spesifisert at han vil ha mange ekstra knapper på tastaturet i tillegg til på musa, så kan du jo kikke på dette. Dyrt, og jeg tror neppe jeg hadde fått bruk for alt selv, men jeg tenkte hvis han hadde sagt til deg at det var viktig med mange ekstraknapper og funksjoner ← Ja! Denne var super! Mener det var denne han stod og så på Binders Så var det å finne en mus da.. En mus til dataspilling vel og merke Edit: Tror det er musen han mener at han har hatt få få knapper.. Endret 11. juni 2006 av BecomingBride
SW20 Skrevet 11. juni 2006 #6 Skrevet 11. juni 2006 Den musa jeg linka til over er knallbra, med høy DPI og et tonn med knapper. I tillegg har den visst en utskiftbar kassett under hvor man kan legge inn ulike lodd så man kan få den til å bli så "balansert" man bare vil :-D
Gjest Svimle Skrevet 11. juni 2006 #7 Skrevet 11. juni 2006 Tusen tusen takk for hjelp! Jeg går for disse to jeg da. Håper bare han blir fornøyd med morgengaven sin nå da, hehe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå