Gå til innhold

Iberiasneglen igjen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Æsj,,,,, jeg har plukket utrolig mange feite små beist i kveld. Ennå kunne jeg ha plukket flere, men jeg orket til slutt ikke å pelle mer. Har funnet tilholdsstede dems, men jeg er helt fortvilet. Hvordan skal jeg få has på dem, når du holder til under en forvokst hekk som er tett fra bunn av. Har mest lyst til å sette fyr på hele, men da er jeg redd resten av huset også forsvinner.

Er det noen som vet hva jeg kan gjøre? Er det noen som husker hva det sprøytemiddlet man kan få kjøpt heter?

Hvordan ser eggene dems ut?

Er de små lyse baige sneglene ungene dems?

:enig_anim: Er det flere som har plukket disse små djevlene i kveld?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vil råde deg til å søke etter iberia snegle inne på forum. Jeg vet at det i alle fall skal finnes en tråd her inne.

Selv har jeg helt kuttet ut bed i år. Jeg fikk det langt oppi halsen etter sist sommer og min evige krangel med snegler. Det eneste jeg kunne være lykkelig over var at sneglene tross alt ikke var iberia. Det var mange nok av dem som det var lissom.

Jeg hadde strødd salt og eggeskall rundt hele hekken i ren frustrasjon. Snegler skal visst ikke like noen av de tingene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...