Gjest Gjest Skrevet 10. juni 2006 #1 Skrevet 10. juni 2006 Er det vanlig å bli trøtt av hvitvin? Jeg drikker en med 12% nå, og skal på fest om noen timer. Øya lukker seg snart, tror det er pga vinen, er det normalt?
Gjest Gjest Skrevet 10. juni 2006 #2 Skrevet 10. juni 2006 Du er sikker på at du ikke bare begynner å bli full da?
Gjest Gjest Skrevet 10. juni 2006 #3 Skrevet 10. juni 2006 "Du er sikker på at du ikke bare begynner å bli full da?" Kjenner at jeg har drukket ja... Men da skal man vel ikke bli trøtt? Jeg har alltid drukket heimert og blir skikkelig gira, første gangen jeg drikker vin, og nå er jeg trøtt...
Gjest gjest1 Skrevet 10. juni 2006 #4 Skrevet 10. juni 2006 Jeg blir alltid trøtt av vin, særlig rødvin.
Gjest Gjest Skrevet 10. juni 2006 #5 Skrevet 10. juni 2006 Det er jo kjedlig.. Går det over etterhvert, eller bør jeg drikke noe annet nå?
Gjest gjest1 Skrevet 10. juni 2006 #6 Skrevet 10. juni 2006 Jeg har funnet ut at hvis jeg drikker 1-3 glass vin så blir jeg trøtt, hvis jeg drikker et par glass til så blir jeg i farta, og hvis jeg drikker enda mer så blir jeg dårlig
Gjest Gjest Skrevet 10. juni 2006 #7 Skrevet 10. juni 2006 Ok... Takk for svar! Kan drikke litt til da, og evt. vurdere brennevin!
skrue Skrevet 11. juni 2006 #9 Skrevet 11. juni 2006 Jeg har funnet ut at hvis jeg drikker 1-3 glass vin så blir jeg trøtt, hvis jeg drikker et par glass til så blir jeg i farta, og hvis jeg drikker enda mer så blir jeg dårlig Det er en kunst det å finne sin optimale mengde. Krever ofte mye prøving og feiling. Spiser man mat (ikke snacks) samtidig så tåler man også mer. Det er iallefall min erfaring.
Gjest gjest1 Skrevet 11. juni 2006 #10 Skrevet 11. juni 2006 Husker en gang vi skulle på byen og hadde kjempedårlig tid til bussen gikk. Dårlig tid til en hel vinflaske hver iallfall, så vi shottet likegreit hele greia. Jeg slukna på sofaen og ble vekka 5 min før vi gikk til bussen og var helt fin i formen
Gjest Gjesta Skrevet 11. juni 2006 #11 Skrevet 11. juni 2006 Jeg har funnet ut at hvis jeg drikker 1-3 glass vin så blir jeg trøtt, hvis jeg drikker et par glass til så blir jeg i farta, og hvis jeg drikker enda mer så blir jeg dårlig ← Hehe samma her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå