Läkerol Skrevet 9. juni 2006 #1 Skrevet 9. juni 2006 Nokon som har våre her før? Skal til området i sommar og lurte på om det er verdt å bruke en dag der?
Bloody Archibald Skrevet 9. juni 2006 #2 Skrevet 9. juni 2006 Jeg var der for mange år siden. Jeg besøkte to av landsbyene, husker dessverre ikke noen navn. Fint område, og veldig god sjømat etter det jeg kan huske. I likhet med resten av Nord-Italia relativt dyrt.
Gjest Gjest Skrevet 9. juni 2006 #3 Skrevet 9. juni 2006 Var i alle fem! Du kan ta toget mellom byene, men hvis du starter tidlig, går det bra å gå mellom dem. Via del amore kan du spare deg, om du vil droppe en etappe eller to. Den er oppskrytt og veldig merket av turismen. Ødelagte kaktuser, hvor "alle" har ritset inn bokstavene eller navnene sine, tendenser til køgåing (og jeg var der i lavsesongen). Vil anbefale å overnatte et annet sted, hvis du vil gjøre det billigere, og heller ta toget dit tidlig om morgenen.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå