Gjest brud Skrevet 8. juni 2006 #1 Skrevet 8. juni 2006 Hei Vet jeg har sett det et sted her, men finner det ikke..... Er det noen som har gode linker med bilder av forskjellig oppsett av hår til den store dagen? Langt hår, litt sånne lett og ledig oppsatt.... Ikke noe stivt og stramt.... På forhånd takk
Gjest Gjest_pia_* Skrevet 8. juni 2006 #2 Skrevet 8. juni 2006 Hei Vet jeg har sett det et sted her, men finner det ikke..... Er det noen som har gode linker med bilder av forskjellig oppsett av hår til den store dagen? Langt hår, litt sånne lett og ledig oppsatt.... Ikke noe stivt og stramt.... På forhånd takk ← Prøv bryllupsweb.no
flickan Skrevet 9. juni 2006 #3 Skrevet 9. juni 2006 Her er siden på bryllupsweb som igjen har linker til andre sider med hår... :brunette:
Gjest Fruktkake Skrevet 9. juni 2006 #4 Skrevet 9. juni 2006 Her er noen forslag. Jeg skal ha frisyren helt i midten på den nederste linja.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå