Gjest studinen Skrevet 8. juni 2006 #1 Skrevet 8. juni 2006 Jeg har blitt innkalt til ny time hos tannlegen min, der jeg fikk halv pris på rutineundersøkelse første gangen. Sjekket prislisten nå, og de tar 650 kroner for en undersøkelse (inkludert røntgen). Er ikke det litt vel dyrt? Lurte på om det er noen andre billige og bra tannleger i Oslo-området som jeg heller kan dra til. Håper noen av dere har tips
Gjest Gjest Skrevet 8. juni 2006 #2 Skrevet 8. juni 2006 Det er en tannlege Dahl på Torshov, som er flink, billig og bra. Anbefales! Nå husker jeg ikke helt hva rituneundersøkelse koster, men han holder alltid anstendige priser!!
Gjest LilSweetie Skrevet 8. juni 2006 #3 Skrevet 8. juni 2006 Jeg har hørt man kan få veldig billige timer på tannlegehøyskolen. Hvis man ikke skal gjøre noe komplisert, funker det sikkert bra!
Gjest Elfrida Skrevet 8. juni 2006 #4 Skrevet 8. juni 2006 Hvis du er student ved UiO, og har god tid til å vente på time, kan dette kanskje være interessant: http://www.sio.no/wps/portal/!ut/p/kcx...helsetjenesten/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå