Rannva Skrevet 7. juni 2006 #1 Skrevet 7. juni 2006 Er det noen her som har peiling på vin? Jeg er på jakt etter en rød vin som skal kunne lagres i 10/15/20 år (skal være del av gave til brudepar). Har kikket litt på polet sine nettsider, men synes ikke det er lett å finne frem, da jeg ikke har noe navn/land å søke etter. Tips anyone?
Gjest Gjest Skrevet 7. juni 2006 #2 Skrevet 7. juni 2006 Jeg ville rett og slett spurt på polet, jeg. De kan som regel sine ting, de folka der.
Nellie Cortado Skrevet 7. juni 2006 #3 Skrevet 7. juni 2006 Kjøp en god Amarone. De kan lagres i opptil 20 år. Men da må du kjøpe en av god kvalitet. Kan anbefale Masi sin Mazzano.
Gjest gjest1 Skrevet 8. juni 2006 #4 Skrevet 8. juni 2006 Spør på polet, de har virkelig peiling. Sannsynligvis må vinen bestilles, så hør i litt god tid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå