Gå til innhold

Mønster til slør?


6 juli

Anbefalte innlegg

Vet noen hvor jeg kan finne mønster til slør? Har vært i flere stoffbutikker, men ikke i noen av disse store mønsterbøkene finnes dette.

Noen som vet??

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Heisann!!

Jeg har et mønster som jeg har kjøpt på en syforretning her i Bergen. Det er mønster på 5 forskjellige typer slør, og det er et Burda mønster. Dette mønster av fjorårets kolleksjon, jeg har vært og sjekket og de har ikke de gamle katalogene liggende åpenlyst, men hvis du spør kan det hende de har katalogene liggende i butikken. Kanskje du er heldig og de har et mønster igjen. Uansett går det an å kjøpe det fra Danmark.

Her er en link til der jeg så det samme mønsteret som jeg har kjøpt:

http://www.genesis.dk/search.asp?keyword=brudesl%F8r

også kan du forsøke denne linken:

http://www.genesis.dk/default.asp

Disse linkene er til den samme butikken, du kan jo sjekke dem ut.

Lykke til videre !

12

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Takk for svar, var å la opp kjolen idag, og fant et utrolig flott slør - passet akkurat til kjolen - så derfor ble det inget hjemmesydd, og jeg 800 kroner fattigere, men pytt sann - det hørte til min kjole.

icon_smile.gif

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...