Krepsen Skrevet 6. juni 2006 #1 Skrevet 6. juni 2006 Alle vet at frokost må en ha.... men hvor lenge etter at en har stått opp skal den nytes?? For å kunne kalles frokost???
Gjest itla Skrevet 6. juni 2006 #2 Skrevet 6. juni 2006 Jeg har lest et sted at man bør spise frokost innen ca en time etter at man står opp for å få den gode effekten alle snakker om, og prøver å holde meg til det.
Gjest splæsj Skrevet 6. juni 2006 #3 Skrevet 6. juni 2006 Frokost kan nytes hvilken som helst tid på døgnet. Det eneste kriteriet er at det er dagens første måltid.
Gjest Gjest Skrevet 6. juni 2006 #4 Skrevet 6. juni 2006 Frokost kan nytes hvilken som helst tid på døgnet. Det eneste kriteriet er at det er dagens første måltid. ← Nå var det ikke det som var poenget med spørsmålet. Det dreier seg om hvor lang tid det bør gå etter man har stått opp før man inntar frokosten.. Jeg holder også på at fokosten bør fortæres innen en times tid etter oppvåkning. Selv er jeg alltid sulten som en skrubb om morgenen, og det å spise frokost er omtrent det første jeg gjør. Tusler sporenstreks fra senga og bort til kjøleskapet.
Gjest 1111 Skrevet 7. juni 2006 #5 Skrevet 7. juni 2006 Frokost kan nytes hvilken som helst tid på døgnet. Det eneste kriteriet er at det er dagens første måltid. ← Slik praktiseres det hos meg og Når det gjelder spørsmålet i tråden så støtter jeg meg til det med at den bør inntas senest en time etter man har våknet for den positive effekten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå