Gjest Gjesta Skrevet 2. juni 2006 #1 Skrevet 2. juni 2006 Jeg trenger en smørefri stekepanne. Hvilken burde jeg kjøpe? Hvor? Pris? Har ikke så god råd så gjerne billigst mulig, men bra nok..
Gjest Gjest Skrevet 2. juni 2006 #2 Skrevet 2. juni 2006 Ikea sin i 365+ serien. Den beste jeg har hatt.
Gjest Gjesta Skrevet 2. juni 2006 #3 Skrevet 2. juni 2006 Ikea sin i 365+ serien. Den beste jeg har hatt. ← Hvilken av disse er det du har da? http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/serv...0103&langId=-14
momo Skrevet 2. juni 2006 #4 Skrevet 2. juni 2006 Jeg har og ikea 365+ Har den stekepanna til 179 kr, den uten lokk. Er kjempefornøyd med den, trenger ikke og bruke hverken smør eller olje. Ellers har jeg jamie oliver sin stekepanne fra tefal, den er jeg også veldig fornøyd med, men det blir jo en annen prisklasse da.
Gjest Gjesta Skrevet 2. juni 2006 #5 Skrevet 2. juni 2006 Jeg har og ikea 365+ Har den stekepanna til 179 kr, den uten lokk. Er kjempefornøyd med den, trenger ikke og bruke hverken smør eller olje. Ellers har jeg jamie oliver sin stekepanne fra tefal, den er jeg også veldig fornøyd med, men det blir jo en annen prisklasse da. ← Så bra! Hadde egentlig regnet med å betale minst 200 mer for en panne.. Da blir det IKEA sin Takk for tips!
Gjest Gjest Skrevet 2. juni 2006 #6 Skrevet 2. juni 2006 Forskjellen i pris gjelder forskjell i størrelse. Ingenting annet. Har også den til 179, uten lokk. Har sluttet å bruke Tefalpanna mi og sjeldent at jeg bruker støpejernpanna. Bare digger Ikea sin.
momo Skrevet 3. juni 2006 #8 Skrevet 3. juni 2006 Ja, den funker på induksjon! Funker ihvertfall fint på våres.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå