Gå til innhold

Hva slags vogn/trille i syden?


Anbefalte innlegg

Gjest Reiseklar
Skrevet

Vi skal en uke til Spania med vår lille gutt som vil være 11 måneder når vi drar. Hva slags vogn/trille ville dere anbefale oss å ha med?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi hadde med en Quinny Speedi og van knallfornøyd! Leide en paraplytrille på hotellet, men skulle vi ut, tok vi speedien. Lufting, solskjerming, god å trille er viktig. At den er liten er også kjekt.

Skrevet

Vi har hatt med vanlig sportsvogn når vi har vært på sydentur (Brio Nettie). Veldig deilig å ha en vogn hvor barnet kan sove komfortabelt på dagtid med god kalesje!

Så lenge man får plass til alt i bilen til og fra flyplassen er det jo ikke noe problem å få den med på flyet eller å ha den på hotellet.

Vi leide også paraplytrille første gangen, men det var egentlig bortkastet: vond å sitte i, gikk ikke an å legge den ned i liggestilling, ingen kalesje (bare parasoll) og ikke minst vond å trille med de små snurremegrundt-hjulene!

Gjest Gjest_zadine_*
Skrevet

Vi har en liten paraplytrille fra BabyDan som vi lurte på å ta med, den er liten lett, og man kan legge ned ryggen på den, den har også lufting og kalesje.

Men er ikke sikker på leggestillingen for bena???

Noen som har erfaring med disse?

Skrevet

Vi hadde en sportsvogn som er laget i samme materiale som paraplytriller. Den er jo litt større og bedre å ligge i, og kan justere ryggen.Og viktigst,den har kalesj!!! Gutten vår var 19mnd da vi dro. Den var helt greit å ha med, da den ikke veier så mye som den vanlige simovogna hans... Simo lagde disse før, men jeg har sett andre tilsvarende vogner bla hos Barnevognshuset Rudo, tror ikke de koster all verden heller.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...