momo Skrevet 30. mai 2006 #1 Skrevet 30. mai 2006 Lurer på om noen har en god oppskrift på en Boul/Bowl, aner ikke hvordan det skrives. Sånn drink greie som er i en stor glassbolle, bestående gjerne av diverse juice og vodka og sprite og litt frukt. Skal ha fest på lørdag og tenkte og lage det.
Leanne Skrevet 30. mai 2006 #2 Skrevet 30. mai 2006 Kan du ikke bare kjøpe sånn san fransisco drink mix... skal blandes med appelsin juice, sprite og vodka hvis jeg ikke husker feil... så kan du jo pynte bollen med å ha i appelsin skiver og halve jordbær..
momo Skrevet 30. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 30. mai 2006 Nei, synes det smaker dritt, og alle veninnene mine som kommer synes det smaker dritt og, så det blir det ikke.
momo Skrevet 31. mai 2006 Forfatter #6 Skrevet 31. mai 2006 Tusen tak for svar!!! Der var det en del bra.
Gjest gjest1 Skrevet 31. mai 2006 #7 Skrevet 31. mai 2006 Hverdagsbowle Da blander jeg appelsinjuice(2/3) med farris(1/3) og har oppi litt frukt, div sitrus frukter, halve druer, kiwi etc. Syns det er lett og godt å servere når jeg har gjester på hverdagsmiddag. Til fest så elsker jeg sangria, rødvin blandet med sitronbrus, og masse sitrusfrukt i skiver og med en liten(ok, stor da) dæsj med vodka, eller lys rom
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå