kitekatt Skrevet 30. mai 2006 #1 Skrevet 30. mai 2006 Da var vi hjemme igjen. Har hatt 4 fantastiske dager i Praha der vi har sett mye flott og kost oss masse. Det var såpass rimelig å spise og drikke der at vi likegreit dro til og vanket på Gourmetrestauranter..hehehe. Det er jo slikt vi ikke får gjort hjemme. Har sikkert gått opp et par kg nå, men det renner nok fort av igjen Anbefaler alle på det varmeste å reise til Praha. Helt fantastisk Kommer nok ikke henge så mye her inne mer, siden jeg nå er godt gift, men stikker innom i ny og ne, og er nok endel på de andre forumene (er veldig glad i velvære og makeup forumet) Men skulle det være noe, så send meg en pm, så får jeg beskjed på mailen min som jeg sjekker daglig Ønsker alle dere vordende bruder lykke til!!! Klemmer fra meg Ps.: Link til masse bryllupsbilder kommer snart...må bare samle inn bildene og f¨laget egnet nettsted . Gir beskjed, jeg
AnLin Skrevet 30. mai 2006 #2 Skrevet 30. mai 2006 Hørtes flott ut med reise til Praha. Vi hadde tenkt til å kose oss på et spa hotell utenfor Riga, men så klarte vår kjære kamerat å glemme å booke oss inn på hotellet så det er nå overbooket og det ser ut som om det ikke blir noen brllupsreise på oss rett etter bryllupet.. Men, men..vi har jo reist rimelig mye tidligere, da så vi kan vel kanskje ikke klage.. Kos deg som nygift, så håper jeg vi andre får en like fin dag som dere!
Floja Felíz Skrevet 31. mai 2006 #3 Skrevet 31. mai 2006 Så flott å høre at dere har hatt en så fin bryllupsreise!! Å kunne vanke på gourmetrestauranter for en gangs skyld er jo kanonbra, man føler seg liksom litt kjendis når man er på slike steder. Gleder meg til bilder!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå