Gjest Gjest Skrevet 18. mai 2006 #1 Skrevet 18. mai 2006 Vil høre om dere har noen meninger om at jeg, en 38 år gammel, singel, småbarnsfar skaffer meg sex via profil på nett og msn, i en liten by. Bruker mye tid på nettet, dag og natt. Msn, skype.... Begynner å bli litt farlig mht at noen av dem jeg har hatt sex med, od de jeg prater med, som jeg ikke vet hvem er, kanskje begynner å prate om meg på byen..... Vil ikke at familien min, eller eksen skal vite. Er jeg unormal? Noen flere som driver med det samme? Takknemlig for svar.
Gjest Gjest Skrevet 18. mai 2006 #2 Skrevet 18. mai 2006 Vil høre om dere har noen meninger om at jeg, en 38 år gammel, singel, småbarnsfar skaffer meg sex via profil på nett og msn, i en liten by. Bruker mye tid på nettet, dag og natt. Msn, skype.... Begynner å bli litt farlig mht at noen av dem jeg har hatt sex med, od de jeg prater med, som jeg ikke vet hvem er, kanskje begynner å prate om meg på byen..... Vil ikke at familien min, eller eksen skal vite. Er jeg unormal? Noen flere som driver med det samme? Takknemlig for svar. ← Du er ikke unormal
Gjest StockDama Skrevet 20. mai 2006 #3 Skrevet 20. mai 2006 Enig med gjesten over, du er langt fra unormal. =p
Pilar Skrevet 22. mai 2006 #5 Skrevet 22. mai 2006 Florerer av sånt på nettet trådstarter, så ta det alldeles med ro, du er så langt derifra alene om det.
Gjest Gjest Skrevet 22. mai 2006 #6 Skrevet 22. mai 2006 Er dette ironisk ment eller? ← Nei. Du er singel og kan gjøre hva du vil. Du bør tenke litt på barna, da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå