Gjest Gjest_heidi_* Skrevet 12. mai 2006 #1 Skrevet 12. mai 2006 Ble litt inspirert av en annen tråd her.. Hvis du treffer en mann som sier han har et forhold til en jente hvor de har en baby på 5 mnd til sammen men det går ikke så bra dem i mellom. Han legger stor vekt på å bli sammen med deg. Hadde du blitt sammen med han? Hvilke tanker har du om et sånt treff???
Gjest Velma Skrevet 12. mai 2006 #2 Skrevet 12. mai 2006 Tror jeg ville tenkt at han ikke visste hva han ville rett og slett. en stakkars forviiret mann Han burde jo heller ha tatt time out og latt gresset gro litt midt i det hele. Ville bedt ham tenke seg godt om, og se hvordan ting utviklet seg. Helt personlig ville jeg ikke ha forventet at det skulle bli noe mer egentlig, og trukket meg vekk. Men, det der er meg og mine tanker da. Kunne jo blitt litt verre IRL hvis jeg falt pladask for ham. men det er egentlig ikke meg, og derfor - jeg ville skygget banen!
Nabodama Skrevet 12. mai 2006 #3 Skrevet 12. mai 2006 Det han kan gjøre med meg, kan han lett finne på å gjøre mot meg også. Så jeg ville styrt unna!
Gjest Gjest1 Skrevet 12. mai 2006 #4 Skrevet 12. mai 2006 Jeg ville sannsynligvis unngått ham som pesten omtrent. Sjansene er utrolig små for at det skal gå bra.
Gjest singel! Skrevet 12. mai 2006 #5 Skrevet 12. mai 2006 Jeg har vært på den andre siden og vet hvordan det er, så jeg tror nok ikke jeg ville ha gjort noe med den mannen. Man må jo ta hensyn til at det er barn med i bildet også. Ville nok sagt fra fort at det ikke ble aktuelt med en gang jeg fant ut at han har dame og barn.(eller bare dame også)
Gjest Gjest Skrevet 12. mai 2006 #6 Skrevet 12. mai 2006 Det er nok ikke snakk om å "bli sammen med noen" her... Han er mann, har vært uten sex i mange måneder (under graviditeten til konen og etterpå): han er utsultet på sex og bare må ha det - med deg, som han har truffet på. Du må ikke bli såret, hvis du forventer mer. Det er kun sex og intet annet, baby.
Gjest Elfrida Skrevet 13. mai 2006 #8 Skrevet 13. mai 2006 Jeg ville også kutta tvert hvis jeg fikk vite at han var i et forhold, selv om det er dårlig, og særlig når han har en liten baby, Da ville jeg tenkte at han er en kjempefeiging som svikter i en kritisk tid for babyen og mammaen. Samme hvor sexy og sjarmerende han måtte være.
Gjest gjest 0 Skrevet 13. mai 2006 #9 Skrevet 13. mai 2006 Det han kan gjøre med meg, kan han lett finne på å gjøre mot meg også. Så jeg ville styrt unna! ← Og jeg ville aldri blitt sammen med en fyr som hadde barn, iallefall ikke som nettopp hadde blitt pappa!
Gjest Gjest Skrevet 13. mai 2006 #10 Skrevet 13. mai 2006 Trådstarter skriver ingenting om han bor sammen med barnets mor, så det er umulig å gi råd. Bor han sammen med henne, så glem han. Er han singel, så har du et lite håp.
Gjest Gjest_heidi_* Skrevet 13. mai 2006 #11 Skrevet 13. mai 2006 Han sier at han bor sammen med barnemoren men de er bare "venner" nå.. er det ikke det menn sier når de vil ha seg litt???? akkurat som "min kone forstår meg ikke"??
Ciara Skrevet 13. mai 2006 #12 Skrevet 13. mai 2006 Jeg ville ikke hatt noe med ham å gjøre. Han har kjæreste (selv om det går dårlig). Selv hvis han skulle gå fra kjæresten ville jeg husket at han ville være utro mot kjæresten sin som han har barn med. Og det er IKKE akkurat attraktivt.
Gjest Bjørnsdatter Skrevet 13. mai 2006 #13 Skrevet 13. mai 2006 Han sier at han bor sammen med barnemoren men de er bare "venner" nå.. er det ikke det menn sier når de vil ha seg litt???? akkurat som "min kone forstår meg ikke"?? ← Jo, det er det menn sier når de vil ha seg litt. En av de tingene de sier. Hold deg laaaaangt unna, og be ham foreslå familierådgivning for kona - for ungens skyld. Tror det er mange mannfolk som blir dritskuffa når ikke ting blir akkurat sånn som de var før dama ble gravid, med en gang ungen er ute. Vi jenter er opptatt av graviditeten og går til lege og jordmor og gud vet hva, vi leser bøker og spør alle vi kjenner om det er normalt og det er normalt, mens gutta bare gjør sin greie og tar de tyngste løftene i noen mnd. Om vi jenter er litt uforberedt på tida etter fødselen, så tror jeg gutta går i sjokk så fort pressriene setter inn, og de blir ikke helt seg selv igjen før ungen flytter ut. De aner rett og slett ikke hvem denne dama har blitt, for hun har blitt mor, og bruker mesteparten av tida si på noen HELT andre enn dem. Hun er ikke lenger først og fremst kjæreste, men mor. Det tror jeg er tungt å svelge for mange. Kanskje han hadde trodd at sexlivet skulle ta seg opp igjen så fort mor var hjemme fra sykehuset, og så må han vente i flere mnd fordi mor ikke akkurat er på sitt kåteste når hun prøver å roe et kolikkbarn, har konstant brystspreng og fett hår, og egentlig bare har lyst til å sove i en uke i strekk. Så får han seg ikke noe da, og må se på dette vesenet som han jo er glad i, mens det tar for seg av de puppene som han gjerne skulle ha tatt for seg av selv. Da er det noen som ikke klarer å tenke med rett hode lenger, og må ut på byen for å få seg noe. Stakkar. Han må klare seg noen mnd uten sex. Verden går under.
Gjest Gjest Skrevet 13. mai 2006 #14 Skrevet 13. mai 2006 Og menn er like gode omsorgspersoner som kvinner... Eller?
Gjest singel! Skrevet 13. mai 2006 #15 Skrevet 13. mai 2006 Jo, det er det menn sier når de vil ha seg litt. En av de tingene de sier. Hold deg laaaaangt unna, og be ham foreslå familierådgivning for kona - for ungens skyld. Tror det er mange mannfolk som blir dritskuffa når ikke ting blir akkurat sånn som de var før dama ble gravid, med en gang ungen er ute. Vi jenter er opptatt av graviditeten og går til lege og jordmor og gud vet hva, vi leser bøker og spør alle vi kjenner om det er normalt og det er normalt, mens gutta bare gjør sin greie og tar de tyngste løftene i noen mnd. Om vi jenter er litt uforberedt på tida etter fødselen, så tror jeg gutta går i sjokk så fort pressriene setter inn, og de blir ikke helt seg selv igjen før ungen flytter ut. De aner rett og slett ikke hvem denne dama har blitt, for hun har blitt mor, og bruker mesteparten av tida si på noen HELT andre enn dem. Hun er ikke lenger først og fremst kjæreste, men mor. Det tror jeg er tungt å svelge for mange. Kanskje han hadde trodd at sexlivet skulle ta seg opp igjen så fort mor var hjemme fra sykehuset, og så må han vente i flere mnd fordi mor ikke akkurat er på sitt kåteste når hun prøver å roe et kolikkbarn, har konstant brystspreng og fett hår, og egentlig bare har lyst til å sove i en uke i strekk. Så får han seg ikke noe da, og må se på dette vesenet som han jo er glad i, mens det tar for seg av de puppene som han gjerne skulle ha tatt for seg av selv. Da er det noen som ikke klarer å tenke med rett hode lenger, og må ut på byen for å få seg noe. Stakkar. Han må klare seg noen mnd uten sex. Verden går under. ←
Gjest singel! Skrevet 13. mai 2006 #16 Skrevet 13. mai 2006 Jo, det er det menn sier når de vil ha seg litt. En av de tingene de sier. Hold deg laaaaangt unna, og be ham foreslå familierådgivning for kona - for ungens skyld. Tror det er mange mannfolk som blir dritskuffa når ikke ting blir akkurat sånn som de var før dama ble gravid, med en gang ungen er ute. Vi jenter er opptatt av graviditeten og går til lege og jordmor og gud vet hva, vi leser bøker og spør alle vi kjenner om det er normalt og det er normalt, mens gutta bare gjør sin greie og tar de tyngste løftene i noen mnd. Om vi jenter er litt uforberedt på tida etter fødselen, så tror jeg gutta går i sjokk så fort pressriene setter inn, og de blir ikke helt seg selv igjen før ungen flytter ut. De aner rett og slett ikke hvem denne dama har blitt, for hun har blitt mor, og bruker mesteparten av tida si på noen HELT andre enn dem. Hun er ikke lenger først og fremst kjæreste, men mor. Det tror jeg er tungt å svelge for mange. Kanskje han hadde trodd at sexlivet skulle ta seg opp igjen så fort mor var hjemme fra sykehuset, og så må han vente i flere mnd fordi mor ikke akkurat er på sitt kåteste når hun prøver å roe et kolikkbarn, har konstant brystspreng og fett hår, og egentlig bare har lyst til å sove i en uke i strekk. Så får han seg ikke noe da, og må se på dette vesenet som han jo er glad i, mens det tar for seg av de puppene som han gjerne skulle ha tatt for seg av selv. Da er det noen som ikke klarer å tenke med rett hode lenger, og må ut på byen for å få seg noe. Stakkar. Han må klare seg noen mnd uten sex. Verden går under. ← Akkurat sånn er det!!!fra min side iallefall.....
Gjest Gjest_heidi_* Skrevet 13. mai 2006 #17 Skrevet 13. mai 2006 Jo, det er det menn sier når de vil ha seg litt. En av de tingene de sier. Hold deg laaaaangt unna, og be ham foreslå familierådgivning for kona - for ungens skyld. Tror det er mange mannfolk som blir dritskuffa når ikke ting blir akkurat sånn som de var før dama ble gravid, med en gang ungen er ute. Vi jenter er opptatt av graviditeten og går til lege og jordmor og gud vet hva, vi leser bøker og spør alle vi kjenner om det er normalt og det er normalt, mens gutta bare gjør sin greie og tar de tyngste løftene i noen mnd. Om vi jenter er litt uforberedt på tida etter fødselen, så tror jeg gutta går i sjokk så fort pressriene setter inn, og de blir ikke helt seg selv igjen før ungen flytter ut. De aner rett og slett ikke hvem denne dama har blitt, for hun har blitt mor, og bruker mesteparten av tida si på noen HELT andre enn dem. Hun er ikke lenger først og fremst kjæreste, men mor. Det tror jeg er tungt å svelge for mange. Kanskje han hadde trodd at sexlivet skulle ta seg opp igjen så fort mor var hjemme fra sykehuset, og så må han vente i flere mnd fordi mor ikke akkurat er på sitt kåteste når hun prøver å roe et kolikkbarn, har konstant brystspreng og fett hår, og egentlig bare har lyst til å sove i en uke i strekk. Så får han seg ikke noe da, og må se på dette vesenet som han jo er glad i, mens det tar for seg av de puppene som han gjerne skulle ha tatt for seg av selv. Da er det noen som ikke klarer å tenke med rett hode lenger, og må ut på byen for å få seg noe. Stakkar. Han må klare seg noen mnd uten sex. Verden går under. ← det var velvalgte ord, sannsynligvis vet du hva du snakker om. Iallefall siden det ble trampeklapp av flere. Nå har jeg avsky mot typen menn med mor og baby i bagasjen på sjekkern... fy f.. så egoistisk..
valentino Skrevet 13. mai 2006 #18 Skrevet 13. mai 2006 Nå har jeg avsky mot typen menn med mor og baby i bagasjen på sjekkern... fy f.. så egoistisk.. ← Hvem er egentlig mest egoistisk? Hvis kvinnen glemmer kjæresten helt etter en fødsel så ødelegger hun jo forholdet.
Gjest Gjesta Skrevet 13. mai 2006 #19 Skrevet 13. mai 2006 Høres litt ut som eksen min. Jeg visste helt tilfeldig at han nylig hadde blitt far, men selv om jeg traff ham på treningsstudioet noen dager før, unnlot han å nevne det. Da han så bombarderte meg med tekstmeldinger med diverse innhold midt på natta, ble jeg forbannet, og fortalte akkurat hva jeg syntes om slik oppførsel, og ba ham passe på samboer og barn. Det ble stille, og har vært det i ett år, men jeg synes fortsatt synd på henne han er sammen med.
Gjest Sexy Cath Skrevet 13. mai 2006 #20 Skrevet 13. mai 2006 (endret) Her hadde det vært varselsbjeller i alle farger og fasonger. Nei, jeg tviler på at jeg ville blitt sammen med en sånn person. Det vitner om umodenhet, kåthet, desperasjon og mangel på ansvarsfølelse hvis han hopper rett inn i et nytt forhold sånn helt ut av det blå. Det kan være mange grunner til at han går i fra kjæresten sin, men sånn du beskriver det så er svaret nei. En slik "mann" ville være som søppel å regne i mitt hode. Endret 13. mai 2006 av Sexy Cat
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå