Jerika Skrevet 5. mai 2006 #1 Skrevet 5. mai 2006 Jeg har nettopp sluttet på p-pillen (har gått på den i mange år), og når jeg har samleie så får jeg nesten alltid litt småblødning, ikke mye men nok til å farge utfloden min. Er dette vanlig? Jeg må si jeg er litt bekymret... :icon_neutral:
Jerika Skrevet 6. mai 2006 Forfatter #2 Skrevet 6. mai 2006 (endret) Virkelig ingen her inne som har peiling??? Råd, erfaringer... ingenting? Endret 6. mai 2006 av Jerika
Arkana Skrevet 6. mai 2006 #3 Skrevet 6. mai 2006 Det er ikke uvanlig med småblødninger/mellomblødninger, uregelmessig syklus o.l. når man slutter med p-pillen. Om blødning i forbindelse med sex er en slik bivirkning vet jeg dessverre ikke, men slike blødninger kommer som oftest pga skjøre slimhinner og bruk av p-piller kan påvirke slimhinnene. Er du usikker er det best å gå til legen, da blir du nok beroliget.
Jerika Skrevet 6. mai 2006 Forfatter #5 Skrevet 6. mai 2006 Ja, det er nok sikkert det beste. På tide med en sikkerhetsjekk uansett. Takk for svarene.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå