Blackjack Skrevet 4. mai 2006 #1 Skrevet 4. mai 2006 Må finne meg en kjole idag (som før nevnt er jeg elendig på å planlegge klesbehovet mitt ), som er pen nok til å kunne brukes i en konfirmasjon. Skal ut i Oslo og lete, noen tips til hvor jeg bør gå? Har sett mange fine på Oasis allerede, men er desverre nødt til å ha en med stropper/en man kan ha BH under. Noen tips?
Gjest Jalileh Skrevet 4. mai 2006 #2 Skrevet 4. mai 2006 Jeg så en kjempe fin her om dagen på Vero Moda eller Only. Den var med stropper også hadde den en sløyfe knyttet rett under bysten. Ellers så kan du jo sjekke ut Mango, Morgan, H&M eller noen butikker på Paleet?
Gjest Gjest Skrevet 4. mai 2006 #4 Skrevet 4. mai 2006 Jeg synes B-Young har flere fine! Og Vila.. Masse fine kjoler nå, så du finner helt sikkert noen!
Dagensdiva Skrevet 4. mai 2006 #7 Skrevet 4. mai 2006 Vet du allerede har vært på Oasis, men gud så mange fine kjoler de har fått! :grine2:
Blackjack Skrevet 10. mai 2006 Forfatter #8 Skrevet 10. mai 2006 Måtte bare inn og skryte at jeg fant tidenes lekreste dress på Oasis i Hegdehaugsveien! Var knallfin, og shoppet ikke mer enn 10 min! *stolt*
Gjest gjesta Skrevet 10. mai 2006 #9 Skrevet 10. mai 2006 Kjøpte før helgen kjole til konfirmasjonstyr på Benetton
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå