Gjest Gjest Skrevet 4. mai 2006 #1 Skrevet 4. mai 2006 Hei! Jeg vet ikke hva som skjer med meg fortiden. Når jeg ser ei dame, så begynner jeg å tenke hvordan det hadde vært å kost med henne. Jeg er kvinne selv og lever lykkelig med en mann. HJELP!!
Gjest Gjest Skrevet 4. mai 2006 #2 Skrevet 4. mai 2006 kanskje du er bifil? kanskje det er noe forbigående? du bør ihvertfal ikek gjøre noe med tanke på at du lever sammen med en mann, vent og se omd et går over
Night Owl Skrevet 5. mai 2006 #4 Skrevet 5. mai 2006 Tull og tøys. TS: Det er ikke uvanlig å tenke på slikt en gang eller to gjennom livet...
Gjest Gjest Skrevet 5. mai 2006 #5 Skrevet 5. mai 2006 Du er lesbisk ingen tvil. ← Jeg er ikke lesbisk. For da hadde jeg ikke elsket mannen min så høyt som jeg gjør.
Jerika Skrevet 5. mai 2006 #7 Skrevet 5. mai 2006 Jeg har hatt slike tanker som har kommet og gått. Jeg fikk dem da jeg var sammen med x'en min. Det er veldig vanlig og ikke noe farlig. Det kan hende du er bifil eller det kan hende du bare er hetro-fleksibel. Visst det er bare sex som er interessant (ikke å bo sammen, være kjæreste med ol) så er du nok hetro-fleksibel. Visst du blir forelska og kunne tenkt deg et ordentlig forhold til en annen kvinne er du nok bifil. Uansett så gjør det ikke noe, det er ikke galt... Du får bare tenke på det og kjenne etter, bli kjent med en ny side av deg selv. Lykke til
Lene A Skrevet 6. mai 2006 #8 Skrevet 6. mai 2006 En kan da ha fantasier om så mangt, det du kan tenke litt over er om dette er noe som føles best som en fantasi eller om det er noe mer enn det som du på sikt ønsker å gjenomføre. De fleste fantasier er oftest best i en liten dagdrøm og en liten hyrdestund med seg selv Da å leve ut fantasier oftest blir ganske anderledes å gjenomføre i den virkelige verden.
Gjest Gjest Skrevet 6. mai 2006 #9 Skrevet 6. mai 2006 Hjelp? Hjelpe deg med hva da? Hvis du har impulskontroll overfor menn og utroskap, så har du det overfor kvinner også. Du kan fantasere om hva du vil. Det er når du gjør dem til virkelighet du eventuelt trenger hjelp. Jeg fantaserte i går natt om at jeg hadde hagle og plaffet ned de dustene som råner utenfor vinduet vårt. Det gjør meg ikke gal, men menneskelig. Noe annet er det om jeg hadde stått opp, ringt til noen tvilsomme bekjentskap, skaffet meg ei hagle, lagt meg på lur neste natt, og så plaffet løs.
Gjest Bjørnsdatter Skrevet 6. mai 2006 #10 Skrevet 6. mai 2006 Gratulerer, trådstarter, du er normal.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå