Megan Skrevet 2. desember 2002 #1 Skrevet 2. desember 2002 Er det noen som vet hvor man kan få kjøpt såpebase for å lage egne såper? Aktuelle steder er på Østlandet (ikke Oslo) og i Bergen. Har ei bok om det, men har ikke fått prøvd det enda. Kanskje et prosjekt for jula... Ser kjempegøy ut, og må jo være den perfekte gave! Noen erfaringer?
Gjest Lea Skrevet 2. desember 2002 #2 Skrevet 2. desember 2002 Vil tro at alle hobbybutikker har såpebase. Ellers kan det bestilles gjennom Panduro. Har ikke peiling på butikker i Bergen, men jeg vet at det finnes hobbybutikker der da... :blunke:
Nitha Skrevet 11. desember 2002 #3 Skrevet 11. desember 2002 Hobby-butikken i Gågata på Gjøvik selger pakninger med bare såpemasse, og har både farger og dufter. Ellers får du ofte kjøpt ei "startpakke" i lekebutikker eller kombinerte bok-handler der de har oljemaling og slikt. Og det er kjempemorsomt å lage slike såper, for folk blir så glade for originale gaver. mvh. Nitha
Tjorven Skrevet 11. desember 2002 #4 Skrevet 11. desember 2002 Her kan du bestille gode såpebaser. Så vidt jeg vet er de heller ikke så ille i pris. http://www.kreativsape.no/
Megan Skrevet 11. desember 2002 Forfatter #5 Skrevet 11. desember 2002 Takktakk! Skal endelig skaffe meg såpe og lage sååå mye fint!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå