Gå til innhold

BioDrain?


Gjest vær så snill og svar

Anbefalte innlegg

Gjest vær så snill og svar
Skrevet

noen som har prøvd det og vil fortelle meg litt om det?

fungerte det og hvordan?

lukta det ut av kroppen etterhvert? hørt rykter om det?

spiste dere normalt i den perioden eller bare lette måltid? gikk dere noe ned i vekt osv??

håper noen kan svare

Videoannonse
Annonse
Gjest Malina
Skrevet

Jeg har prøv det!

Synes for det første det var veldig greit siden man kunne spise vanlig mat mens man gikk på "kuren", og så kan man jo velge om man vil fortsette noen uker til hvis man ikke er helt fornøyd etter 2 uker.

Jeg merket ikke noe vondt kroppslunkt,men jeg fikk litt kviser i en uke. De poppet om som om jeg var i midten av puberteten...MEN det gikk fort bort igjen.

Jeg har tatt den to ganger...første gangen jeg tok den(2 uker), spiste jeg forholdsiv normalt(dvs sunt, og ikke for mye), og jeg synes og hske at jeg gikk ned ett par kg. +huden ble mye mykere faktisk...hadde kjempe glatt og fin hud i en stund etterpå.

Line!

Gjest Gjest
Skrevet

Men når du sier at det lukter vondt av kroppen, når skal man ta en slik kur da? Jeg har ikke lyst til å gå på jobb og lukte vondt?

Gjest Malina
Skrevet
Men når du sier at det lukter vondt av kroppen, når skal man ta en slik kur da? Jeg har ikke lyst til å gå på jobb og lukte vondt?

Jeg merket ikke noe vondt kroppslunkt

:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...