orakel Skrevet 30. april 2006 #1 Skrevet 30. april 2006 (endret) Når jeg begynner å tenke igjennom hva jeg har av blant annet velværeprodukter som jeg først har lest om her på KG og som jeg så har kjøpt, så er det ikke så rent lite. Faktisk er det VELDIG mye. Hva har DU kjøpt etter anbefaling/omtale på KG? Det aller siste jeg har kjøpt er trusene fra Pierre Robert. Jeg hadde aldri kjøpt dem kun med bakgrunn i tv-reklamen. Strawberrynet og Lookfantastic fikk jeg først tips om her inne. Der har jeg vært fast kunde i flere år nå og der kjøper jeg alle hudpleieprodukterne jeg bruker fra Decleor og Dermalogica (merker og produkter jeg har fått anbefalt her inne), samt alle hårpodukter jeg bruker og noen sminkeartikler. Jeg bruker deodorant og bodylotion fra Biotherm. Har solpudderet fra Guerlain, øyenskyggebasen fra Artdecco, foundation fra Dermalogica, consealer fra YSL, Helena Rubinstein Lash Queen-mascara, Kanebo 38c-mascara, øyenskygger fra Chanel, Juicy Tubes-lipgloss fra Lancome. Jeg har prøvd All soft-serien fra Redken, samt andre shampoer og balsamer fra Redken og Soft Ends, Anti Snap og Vinyl Glam. Stylingprodukter fra Sebastian og shampoer fra Kerastase. Jeg har vært stamkunde hos Bravissimo.com i flere år etter anbefaling her inne. Jeg kjøper sminkekoster på Body Shop Jeg har kjøpt vesker på Friis. Jeg sjekker ut MAC, Stila og Bobby Brown når jeg er i utlandet. Samt sjekker ut Zara, La Redoute og Naf Naf. Jeg leter etter jeansmerker og modeller etter omtaler her inne fra brukere som beskriver sin kroppsfasong som ganske lik min. Faktisk har jeg vært hos frisør som har blitt anbefalt her inne *og ja, jeg var veldig fornøyd * Jeg har ennå ikke prøvd ID Bare Minerals foundation og rouge, men har planer om å prøve det. Det samme med color clone foundation og magic consealer fra HR. Jeg skal forsøke strømpebukse på spray, og selvbruner når jeg har funnet ut om det er St. Tropez, Tancan, Fake Bake eller andre som er best. Dessuten har jeg tenkt meg på LaLina neste gang jeg er i Oslo Blir man påvirket av å være på KG? Ja, helt klart Endret 30. april 2006 av orakel
Gjest Gjesta Skrevet 30. april 2006 #2 Skrevet 30. april 2006 Jeg hadde heller ikke hørt om SN og LF før KG. Dessuten har jeg kjøpt ArtDeco øyeskyggebase, ID foundation, og Color Clone foundation etter tips her inne. Sikkert også mer. For ikke å snakke om alle tipsene fra mat&drikke-forumet.
Cata Skrevet 30. april 2006 #3 Skrevet 30. april 2006 Auda, jeg har kjøpt prøvepakke av Dr. Hauschkas ansiktspleieprodukter og så har jeg kjøpt testere fra PureLux. Bortsett fra det har jeg ikke kjøpt noe jeg har sett anbefalt. Men jeg har begynt å handle hos SN, siden jeg ellers må dra et stykke for å få kjøpt "mine" hudpleieprodukter. Mye mer lettvint å hente på posten.
Gjest Gjest Skrevet 30. april 2006 #4 Skrevet 30. april 2006 Har ikke kjøpt noe etter påvirkning her på KG, men har fulgt et tips gitt i et annet forum, og det kostet meg mye både tid og penger. Min erfaring er at dette er en skravleklubb - ikke et sted hvor man henter råd man kan stole på.
Gjest Gjest Skrevet 30. april 2006 #5 Skrevet 30. april 2006 LF og Strawberrynet Redken shampoo og balsam Joico K-Pac hårkur YSL Faux Cils mascara
Gjest KATTAstrofe Skrevet 30. april 2006 #6 Skrevet 30. april 2006 Jeg begynte å bruke SN og LF etter å ha lest om det her. Dessuten begynte jeg med Dermalogica for noen år siden etter anbefalinger her. Igrunn har jeg prøvd mye rart etter jeg begynte å vanke på KG for noen år siden
Scheherazade Skrevet 30. april 2006 #7 Skrevet 30. april 2006 Mye her også, spesielt dersom jeg tar med ting der KG har blitt tungen på vektskålen. Hadde hørt og bestilt fra Strawberrynet og Beautybridge, men ikke LF og EDS. -ID-sminke, leste først om det på Femme-forumet, men ble overbevist her. -All Soft -Facial Lotion fra MD -Yerka, hadde ikke hørt om denne, men skjønner ikke hvordan jeg klarte meg uten! -Special Cleansing gel -øyeskygger fra pure lux +++ mye jeg har glemt
Gjest Embla s Skrevet 30. april 2006 #8 Skrevet 30. april 2006 Jeg er fast bruker av Dermologica nå, takket være KG :-) Utenom Dermalogica, er det en hel masse jeg bruker/gjør etter inspirasjon og tips fra KG. Men vanskelig å skille ut hvor man har ting fra i ettertid.
Skravla Skrevet 30. april 2006 #9 Skrevet 30. april 2006 Faktisk ingenting, men har jo kjøpt litt på SN og LF.
Mette Skrevet 30. april 2006 #10 Skrevet 30. april 2006 Det aller siste jeg har kjøpt er trusene fra Pierre Robert.
fuerza Skrevet 30. april 2006 #11 Skrevet 30. april 2006 Jeg er lett å påvirke.. Blitt kunde av LF, kjøpt en del dermologica, sebamed og vichy-renseprodukter. Lancome-foundation, vichyfuktighetskrem..sikkert mer jeg ikke kommer på.
Mint Skrevet 30. april 2006 #12 Skrevet 30. april 2006 Jeg har latt meg påvirke i stor grad Har kjøpt ArtDeco øyeskyggebase og Aluminiumsklorid etter råd herfra, og har begynt å bruke dermalogica produkter. Har også handlet endel på LF og Pureluxe etter å ha hørt om det her.
Gjest splæsj Skrevet 30. april 2006 #13 Skrevet 30. april 2006 Jeg har bestilt noe stæsj på SN og LF. Husker ikke hva det var, men visste ikke om de sidene før jeg leste om dem på KG.
placebo Skrevet 30. april 2006 #14 Skrevet 30. april 2006 Lett å reklamere her tror jeg. Mye kan passere som "gode råd" og produkttips, men er kanskje i realiteten skjult reklame? Syns det er kjekt med råd om hudpleieprodukter og sminke for jeg har ikke peiling.. Men har ikke kommet i gang med å kjøpe noen produkter enda. Tenkt meg til hudpleier først. (Etter råd fra dere )
Gjest Gjest Skrevet 30. april 2006 #15 Skrevet 30. april 2006 Jeg hørte om SN første gangen her inne. Ellers har jeg prøvd MD Formulations Facial Lotion etter råd fra noen her inne. Det blir med den ene gangen. Det siste jeg kjøpte etter å ha hørt om det her, var Natusan Holiday Skin. Den liker jeg kjempegodt.
Little sister Skrevet 30. april 2006 #16 Skrevet 30. april 2006 Jeg har kjøpt: - Artdeco øyenskyggebase - Decleor Hydra Floral - Purelux øyenskygger (og litt annet derifra) - Redken all soft ends Det er sikkert mer, men det er dette jeg husker i farta. Er storfornøyd med alt
Gjest Gjest Skrevet 1. mai 2006 #17 Skrevet 1. mai 2006 Mineral foundation (BE) -superfornøyd! Dermalogica Active Moist, - superfornøyd Body Shop, body butter, elsker den Dr. Hauscha, rosekremen, tja...
Quirky Skrevet 1. mai 2006 #18 Skrevet 1. mai 2006 Oj..det er mye, jeg er veldig lettpåvirkelig. Butikker som SN, LF, beautybridge, asos osv. fikk jeg vite om her, samt siden Makeupalley. I tillegg: - Guerlian solpudder - Dermalogica-produkter - Md formulations-produkter - Aluminiumsklorid - Lash queen mascara - All soft hårkur - Koster fra body shop - øyenskygger fra Chanel - elektrisk vippetang - Jojobaolje Sikkert mye mer også, var det jeg kom på i farten.
Gjest Donna Skrevet 1. mai 2006 #19 Skrevet 1. mai 2006 (endret) Jeg har fått mange ideer og tips fra Kvinneguiden Vaskenett for BH-ene i vaskemaskinen Masse oppskrifter Boktips LF og SN hvor jeg handler jevnt og trutt FlyLadies Hundetips Mascara (har notert noen tips til neste kjøp) og sikkert mye, mye mer ... men jeg har ikke prøvd håndklær i ekte egyptisk bomull enda Endret 1. mai 2006 av Donna
Gjest gjest1 Skrevet 1. mai 2006 #20 Skrevet 1. mai 2006 Jeg har fått mange tips inne på KG og det beste er nok ID foundation. Har også oppdaget LF og Pure Lux øyenskygger. Makeup-børster fra Body Shop har jeg også anskaffet meg. Har også kjøpt endel nye bøker og CD-er etter å ha diskutert med brukere her inne. Jeg har elektrisk vippetang, truser fra Pierre Robert og Color Clone foundation på listen over ting jeg tenker å anskaffe meg etter tips her inne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå