Arielle Skrevet 26. april 2006 #1 Skrevet 26. april 2006 (endret) Prøver å finne på litt originale ting man kan gjøre på date (det er med mannen min, så det er jo samme person hele tida). Vi er ikke så flink å komme på ting utenom kino, bowling, middag eller cafè. Har dere noen tips utenom dette? Føler at det er på tide å fornye oss litt Endret 28. april 2006 av Arielle
Gjest Gjest Skrevet 26. april 2006 #2 Skrevet 26. april 2006 dra på stand up reis bort kjøp sensuelle leker til en date-hjemme-kveld
Gjest Gjest Skrevet 27. april 2006 #3 Skrevet 27. april 2006 De har par-pakker på spa-sentre rundt omkring. En time i spaavdelingen etterfulgt av en massasje for begge kan være en fin avveksling fra hverdagen.
Gjest Gjest Skrevet 27. april 2006 #4 Skrevet 27. april 2006 Dra på go-cart banen!!! Bowling. Dykkekurs. Ta MC lappen sammen. Spennende spennende. Da blir du drømmedama han kan skryte til kompisene om
Gjest yuou Skrevet 27. april 2006 #5 Skrevet 27. april 2006 Prøver å finne på litt uoriginale ting man kan gjøre på date (det er med mannen min, så det er jo samme person hele tida). Vi er ikke så flink å komme på ting utenom kino, bowling, middag eller cafè. Har dere noen tips utenom dette? Føler at det er på tide å fornye oss litt ← Mener du virkelig dette? I så fall: - Kino - Middag - Måneskinnstur
Arielle Skrevet 28. april 2006 Forfatter #6 Skrevet 28. april 2006 Mener du virkelig dette? I så fall: - Kino - Middag - Måneskinnstur ← Hæ? Var det morsomt at vi ønsket tips til noe uoriginalt å gjøre på date?
Gjest gjest1 Skrevet 28. april 2006 #7 Skrevet 28. april 2006 (endret) slettet av bruker Endret 28. april 2006 av Vega
Gjest Binna Skrevet 28. april 2006 #8 Skrevet 28. april 2006 Hæ? Var det morsomt at vi ønsket tips til noe uoriginalt å gjøre på date? ← Originalt betyr spesielt, uorginalt blir dermed ikke særlig spesielt.. Har lagt merke til at det er mange som tror originalt betyr vanlig, men tror de forveksler ordet med ordinært . Sorry jeg er ingen "språk- nazi", bare så at det var noen som lot seg misforstå.
Gjest Binna Skrevet 28. april 2006 #9 Skrevet 28. april 2006 Man trenger jo ikke finne på kruttet heller, hva med en piknik foreksempel? Som overraskelse, med alt klart..
Gjest Gjest Skrevet 28. april 2006 #10 Skrevet 28. april 2006 Finne OPP kruttet... mens vi er inne på språklige leifer.
Arielle Skrevet 28. april 2006 Forfatter #11 Skrevet 28. april 2006 (endret) Originalt betyr spesielt, uorginalt blir dermed ikke særlig spesielt.. Har lagt merke til at det er mange som tror originalt betyr vanlig, men tror de forveksler ordet med ordinært . Sorry jeg er ingen "språk- nazi", bare så at det var noen som lot seg misforstå. ← Ja, selvfølgelig! Jeg er jo selv fullstendig klar over forskjellen, disse to ordene bare byttet plass i hjernen min... Er språknazi selv, så rat at jeg ikke skjønte det når noen bemerket det Det skulle jo selvfølgelig stå ORIGINALT! ( Nå måtte jeg rette det opp ) Endret 28. april 2006 av Arielle
Gjest Binna Skrevet 28. april 2006 #12 Skrevet 28. april 2006 Finne OPP kruttet... mens vi er inne på språklige leifer. ← jaja, her skjønte du hvertfall hva jeg mente..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå