Lillje Skrevet 29. november 2002 #1 Skrevet 29. november 2002 Jeg har hørt om at det skal finnes strikkeoppskrifter på kjæresteparvotter. Men, i de strikkeforetningene jeg har vært har betjeninga bare kikket rart på meg. Er det noen som vet hvor jeg kan finne en strikke oppskrift på disse vottene (Jeg bor i Bergen)? Har så lyst til å strikke noen slike votter i julegaver i år.
Gjest Solstrålen_ Skrevet 1. desember 2002 #2 Skrevet 1. desember 2002 Heisann! Jeg har en oppskrift på kjærestevotter! Jeg skal finne den idag eller imorgen og sende deg en PM! Klemmer fra Solstrålen, som ikke har logget inn.
Lillje Skrevet 2. desember 2002 Forfatter #3 Skrevet 2. desember 2002 Hei Solstrålen. Jeg er deg kjempe takknemlig hvis du sender meg oppskriften. Håper at jeg klarer å få strikket våttene slik at de kan være ferdige til jul.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå