Gjest Gjesta Skrevet 20. april 2006 #1 Skrevet 20. april 2006 hva er det med folk som har vært i Kosovo? det virker på meg som de lever på det i årevis etterpå. Oflere ganger når jeg har møtt en av de, så presenterer de seg, og når jeg spør hva de gjør så er omtrent det første de sier at de har vært KFORsoldat i Kosovo for 3 år siden eller noe. javel... sier jeg da
Gjest camillo Skrevet 20. april 2006 #2 Skrevet 20. april 2006 Kanskje det er det de identifiserer seg mest med, av ulike grunner?
Gjest Gjest Skrevet 21. april 2006 #3 Skrevet 21. april 2006 hva er det med folk som har vært i Kosovo? det virker på meg som de lever på det i årevis etterpå. Oflere ganger når jeg har møtt en av de, så presenterer de seg, og når jeg spør hva de gjør så er omtrent det første de sier at de har vært KFORsoldat i Kosovo for 3 år siden eller noe. javel... sier jeg da ← Og så har de album på album med bilder fra den tiden også og som de elsker å vise fram, gjesp.
Gjest Varg-Menja Skrevet 21. april 2006 #4 Skrevet 21. april 2006 Dette gjelder da alle mannfolk som har vært i militæret... Det er det året i menns liv som de snakker om resten av livet, spesielt med andre menn.
Gjest Gjest Skrevet 23. april 2006 #5 Skrevet 23. april 2006 Dette gjelder da alle mannfolk som har vært i militæret... Det er det året i menns liv som de snakker om resten av livet, spesielt med andre menn. ← ? Det er vel det året vi prater minst om tror jeg. Var jo bare kjedelig.
Gjest Varg-Menja Skrevet 23. april 2006 #6 Skrevet 23. april 2006 ? Det er vel det året vi prater minst om tror jeg. Var jo bare kjedelig. ← Ja, de sitter stort sett og prater om hvor kjedelig det var... Men nesten alle menn jeg har møtt kan sitte i timesvis og snakke om det for det.
Gjest Gjest Skrevet 23. april 2006 #7 Skrevet 23. april 2006 Ja, de sitter stort sett og prater om hvor kjedelig det var... Men nesten alle menn jeg har møtt kan sitte i timesvis og snakke om det for det. ← Ok. Dumt du treffer så mange kjedelige menn da... Personlig liker jeg bedre å prate om morsomme ting.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå